Valentýn si v Čechách získává stále větší popularitu, jaké dárky vedou?

Valentýn si v Čechách získává stále větší popularitu, jaké dárky vedou?

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Zatímco ve Spojených státech amerických je neslavení Valentýna naprosto nepřípustné, v některých koutech světa jsou oslavy svátku zamilovaných poněkud vlažnější. Je tomu tak například ve Finsku či Estonsku a v Saúdské Arábii je svátek sv. Valentýna dokonce zakázán. Jak je to v České republice? A které dárky jsou ty vůbec nejpopulárnější?

Češi a Den svatého Valentýna

Zeptáte-li se jakéhokoli Čecha na to, kdy je u nás slaven svátek zamilovaných, drtivé většině dotázaných pravděpodobně vytane na mysl První máj. Ten je, stejně jako celý květen, chápán jako svátek lásky, a to i přesto, že oficiálně se jedná o Svátek práce. Češi dle všeho První máj vnímají s větší nostalgií a romantičtěji.

V posledních letech si ale čím dál více získává popularitu i Den svatého Valentýna. Preferuje jej skoro  30 % obyvatel. Na jeho oblibě se shodují i obchodníci, kteří únorový svátek vnímají jako jeden z nejsilnějších nákupních impulzů v roce. Tak totiž velí tradice, partnera bychom k Valentýnu měli něčím obdarovat. Nutno dodat, že na sv. Valentýna jsou tradičně plně obsazené i restaurace, romantická večeře je totiž nedílnou součástí láskyplného rituálu.

Valentýnské dárky

A které dárky si partneři dávají nejčastěji?  V čele žebříčku se pravidelně ocitá několik artiklů. Patří mezi ně spodní prádlo, šperky, čokoláda, květiny a také kosmetika, a to jak pánská tak dámská. Toho se chytají i kosmetické firmy a nezřídka narazíte na nejrůznější valentýnské slevové akce.

Jednu spustila i společnost NevO Dead Sea Spa, která se zabývá výrobou kosmetiky obsahující minerály z Mrtvého moře. Aktuálně na NevO e-shopu můžete vybrané produkty nakoupit v akci 2 + 2 zdarma. Na které produkty se nabídka vztahuje? Najdete v ní něco pro ni i pro něj.

Do valentýnské nabídky společnost zařadila sady pro péči o nehty obsahující pilník, leštítko, hydratační krém na ruce a tělo a speciální olej na nehtové lůžko, dále mýdla s výtažky z Mrtvého moře a sérum pro výživu a regeneraci pokožky kolem očí a rtů. Sérum obsahuje vodu z Mrtvého moře, vitaminy, olej z avokáda a přírodní proteiny. Vitamin C v séru rozjasňuje, vitamin A stimuluje syntézu kolagenu pro zpevnění pokožky a vitamin E je antioxidant, který bojuje proti stárnutí buněk.

Z nabídky NevO Dead Sea Spa si tak vybere každý a díky akci 2+2 zdarma potěšíte nejen svůj protějšek ale uděláte radost i sobě. Akci lze využít až do 14.2. S nákupem proto neotálejte, ať máte klid a oslavy tohoto svátku si můžete v klidu užít.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: