Trendy spodní prádlo, které stojí za hřích

Trendy spodní prádlo, které stojí za hřích

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Spodní prádlo – mohlo by se zdát, že jde o nedůležitý kousek naší garderoby, ale opak je pravdou. Sice není vidět a ocenit ho může nanejvýše váš partner při intimních chvílích, ale i tak tento základní kousek zásadně předurčuje to, jak se cítíme a co ze sebe vyzařujeme. Jednou něžná a křehká žena, jindy sebevědomá svůdnice. Jaké prádlo bude letos trendy?

Vrtkavé módní trendy se nevyhýbají ani spodnímu prádlu, které už dávno přestalo plnit jen praktickou, užitnou funkci na ochranu intimních partií. Nabídka je stylově pestrá, že se prádlo stalo neodmyslitelnou součástí promyšlených outfitů na každý den i pro speciální příležitosti. Které trendy nás budou podle expertů provázet letošní rok?

Přirozenost a návrat retra

Oproti spodnímu prádlu s výraznými potisky a materiály, které známe spíše ze svrchních dílů šatstva, se už nějakou tu sezónu prosazuje přirozenost, pohodlí a široká škála tělových odstínů s růžovými i hnědými podtóny. Tělové spodní prádlo bude in i v roce 2019 – především to bezešvé pro maximální pohodlí a neviditelný efekt s přirozenou podporou pro vaše ňadra bez přehnaného push-up efektu. Vyberte si takový odstín, který přirozeně splyne s tónem vaší pokožky. Výrobci se snaží vyjít vstříc všem zákaznicím a nabízejí širokou paletu odstínů.

Kromě „nahého“ spodního prádlo se o slovo hlásí také vintage kousky či komplety. Krajkové spodní prádlo snad nikdy nevyjde z módy, podobně jako to tělové. Pokud chcete letos následovat trendy, pak zapomeňte na jemné krajkové pavučinky a pořiďte si hrubší krajku či háčkovaný vzor. Působí to neskutečně žensky a bohémsky. Pokud se nebojíte větší dávky minulosti, retro krajku zkombinujte se starorůžovou, tělovou či smetanovou barvou.

Zvířecí vzory a samet

Zvířecí motivy se postupně probojovaly do našich šatníků a nyní je čas vpustit je i do šuplíku se spodním prádlem. Motivy divokých zvířat z africké savany působí na spodním prádle sexy, odvážně a velmi žensky. Vzor zvířecí kůže se ani nemusí držet své přirozené barevnosti – ty odvážnější z vás si mohou pořídit třeba červený či růžový leopardí vzor.

Samet už dávno není jen výsadou šatů do společnosti a luxusních závěsů do bytu. Postupně si proklestil cestu i do spodnějších vrstev ošacení a ty z vás, které sledují trendy a rády si dopřávají něco nového a netradičního, ho určitě nesmí minout. Tento specifický materiál nejlépe vynikne v kombinaci s vínovou, fialovou či petrolejově modrou.

Francouzská kvalita

Pokud chcete od spodního prádla víc, než tato součást oděvu obvykle nabízí, pak je pro vás francouzské spodní prádlo jasnou volbou. Nedělejte kompromisy u kvality ani designu – zkuste se obrátit na školené profesionály butiku Oxalis dessous. Je to rodinná společnost, která již 20 let provozuje specializované prodejny s luxusním dámským spodním prádlem a plavkami. Kladou velký důraz na odbornost personálu, který je neustále zaškolován, aby dokázal co nejlépe poradit zákazníkům. Díky tomu dokážou asistentky prodej odborně poradit při výběru vhodných velikostí podprsenek, kalhotek, nebo plavek. Nezapomeňte, že správným výběrem spodního prádla si ušetříte zdravotní problémy a navíc budete vypadat skvěle.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: