Moderní kontejnerová chatka do pár týdnů a bez časové zátěže

Moderní kontejnerová chatka do pár týdnů a bez časové zátěže

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

S možností volného pohybu a cestování to i v těch nejoptimističtějších prognózách nevypadá minimálně první půlrok roku 2021 nejlépe. Zároveň bude brzy jaro a všichni se budeme chtít po zimě umocněné izolací doma nadechnout čerstvého vzduchu a užít si sluneční paprsky. Zařiďte se podle sebe, nečekejte na zázrak a porozhlédněte se po volnočasových rekreačních možnostech. Moderní eko chatky přestavěné z lodních kontejnerů jsou hotové za několik týdnů bez zbytečných starostí a poskytnou vám veškerý komfort, na který jste zvyklí z domova.

Pokud už delší dobu přemýšlíte o pořízení chaty a nechce se vám investovat tolik času do výběru nebo dokonce její stavby na zelené louce, zkuste se obrátit na projekt jako Vyrabimechaty.cz. Nejedná se o klasickou zděnou chatu, ale o kontejnerovou chatu, takže se tím proces stavby velmi zrychlí.

„Tím, že se naše společnost specializuje pouze na výrobu chat, jsme schopni ji vyrobit ve velmi krátkém čase. My sami neradi čekáme na něco, na co se těšíme, proto je i nabídka jednoduchá. Vyberete si ze dvou velikostí a my do čtyř týdnů chatu vyrobíme. Chápeme, že rekreace je především o zážitcích, které přináší. Ať je to touha odjet z města nebo jen místo, kde se setkáváte s přáteli, kde předvedete své kulinářské umění u grilu, kde se děti koupou v bazénu nebo kam vyrazíte houbařit. Naše chatky vnímáme jako cestu ke všem těmto skvělým zážitkům. A navíc díky zateplení se ve svém druhém domově můžete realizovat celoročně,“ říká Tomáš Litavský, zakladatel projektu Vyrábímechaty.cz. V nabídce mají dvě standardizované provedení lišící se výměrou.

Funkční design pro maximum zážitků

Chatky mají ideální nosnou konstrukci, která je určena pro zvládnutí ohromného zatížení. Konstrukce je stabilní, rovná a především mobilní, takže chata vám zůstane na věky. Díky zateplení pěnou je navíc energeticky nenáročná a nevzniká rosný bod, tedy nedochází ke korozi. „Jednou z největších výhod našich staveb je jejich mobilita. Chatu vám jednoduše přiveze kamion a stejně tak ji jednou můžete přemístit i vy. Třeba přijde období, kdy budete chtít chatu prodat nebo přestěhovat na jiné místo. V každém případě ji můžete převážet, což u klasické zděné chaty možné není,“ vysvětluje Litavský.

Milovníci čistého, jednoduchého a promyšleného designu zaplesají při prohlídce chatky – možná je i virtuální prohlídka online na webu Vyrabimechaty.cz. „Chata je svou podstatou stavba blízce spjatá s přírodou, proto venkovní design respektuje své okolí a přirozeně zapadne jak do scenérie lesa, tak i k vodním plochám, loukám, do hor atd. Na chatě nejsou žádné rušivé prvky, vše spolu ladí a utváří jednoduchý a účelný design. Interiér je vyroben z materiálů, které jsou rovné, hladké a snadno udržovatelné. Proto je interiér v bílých barvách, ale umožňuje svým majitelům dotvořit si vlastní osobitý design. Vlastní seberealizace k chatě neodmyslitelně patří,“ vysvětluje filozofii projektu Tomáš Litavský.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: