Chystá se největší tuzemská akce pro tradery. Již tento měsíc na vašich obrazovkách!

Chystá se největší tuzemská akce pro tradery. Již tento měsíc na vašich obrazovkách!

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

 

Přestože nám uplynulé měsíce, co do setkávání, moc nepřejí, svět se novým podmínkám začíná pomalu přizpůsobovat. Výjimkou není ani svět investic, a tak se poslední březnový víkend můžete těšit na Online Trading Konferenci. Kdy přesně se bude konat a co se na ni dozvíte?

 

Online Trading Konference 2021 je již třetí velkou online událostí za poslední rok, kterou brokerská společnost XTB pořádá. Předchozí dvě akce se věnovaly tématům souvisejícím s pandemií koronaviru a jaký má dopad na globální trhy a tradeři se zaobírali i investičními výhledy pro rok 2021.

 

Tento formát si mezi klienty XTB získal velkou popularitu a společnost tak nadále pokračuje v podobném duchu a i přes četné překážky naplánovala nejen pro své tradery bohatý program. Online konferenci totiž může zhlédnout každý, kdo na webových stránkách společnosti vyplní formulář. Konference proběhne v sobotu 27. března od 10 hod. a potrvá zhruba do 18 hod. A jaké je hlavní téma konference?

 

V přímém přenosu bude hovořit celkem 9 řečníků, kteří ve svých oborech patří mezi špičky a kteří budou probírat 9 různých témat. Dozvíte se konkrétní strategie a predikce vývoje trhů a řečníci se budou věnovat jak Forexu, komoditám a akciím, tak i kryptoměnám, které dopodrobna rozebere Marek Vaňha, spoluzakladatel firmy Golden Pocket.

 

Těšit se ale můžete i na Ondřeje Hartmana, zakladatele portálu FXstreet.cz a tradičně také na Jaroslava Brychtu, hlavního analytika XTB. Ten v dnešní době patří mezi nejvyhledávanější odborníky na akcie, pravidelně poskytuje komentáře do České televize a přispívá do předních internetových médií. Na konferenci se bude Jaroslav Brychta věnovat tématu správná diverzifikace akciového portfolia.

 

Dalšími řečníky konference jsou i Patrik Klempár, Martin Stibor či Tomáš Vranka, který se specializuje zejména na akcie a ve svém bloku se bude věnovat tomu, jak zafixovat kurzové riziko vašeho portfolia.

 

Můžete se tak těšit na plno přínosných informací, ať už jste zkušenými tradery, teprve začínáte nebo trading zatím jen zpovzdálí pozorujete. Přímý přenos proběhne na YouTube a přístup získáte zdarma na e-mail po vyplnění formuláře.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: