Chaty z lodních kontejnerů poskytují veškerý komfort, přesto vás nezruinují

Chaty z lodních kontejnerů poskytují veškerý komfort, přesto vás nezruinují

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Tradice chat z lodních kontejnerů nesahá v tuzemsku moc daleko. Tento druh obydlí si však získává čím dál větší popularitu. Chaty z lodních kontejnerů totiž nabízí maximální pohodlí, lze je přemisťovat a na objednávku je možné je vyrobit do měsíce. Nejedná se přitom o žádný holobyt, ale o plně vybavenou chatu z kvalitních materiálů, kterou teď navíc jejich výrobce nabízí za zaváděcí cenu.

Za chatami z lodních kontejnerů stojí projekt Vyrabimechaty.cz, jehož cílem je vyrábět druhý domov pro každého, kdo touží zažít radostné chvíle plné relaxace, a to především rychle, kvalitně a s citem pro detail. Rychlost a kvalita jsou přitom asi ty nejdůležitější aspekty, na které by  měl potenciální zákazník slyšet.

Společnost totiž garantuje, že je schopná dodat chatu na určené místo do čtyř týdnů od objednávky, aniž by se jednalo o levný a neúplný polotovar, který by si následně musel zákazník dodělávat. „Exteriér a interiér chaty je kompletní v den předání a stavbu standardně dodáváme s vnitřními rozvody vody, odpadů a elektřiny. Je tedy možné chatu začít okamžitě obývat,“ vysvětluje Tomáš Litavský, jednatel společnosti.

V chatě je taktéž možné fungovat celoročně, její zateplení totiž splňuje i ty nejnáročnější požadavky. „Vnější stěn jsou zaizolovány expanzní pěnou PUR, která je aktuálně považovaná za jeden z nekvalitnějších způsobů zateplení. Uvnitř je poté ještě vata o síle 5 cm  a všechna okna mají izolační trojskla. Samozřejmostí je pak i elektrické topení, které je navíc již v základní verzi možné ovládat na dálku pomocí chytrých technologií,“ dodává Litavský.

Chytře je ovšem možné v chatě řešit i světla či ovládání bojleru a uvnitř jsou i pohybová čidla, která váš majetek ochrání před nezvanými návštěvníky. Obávat se nemusíte ani toho, jak taková chata z lodního kontejneru vypadá. Společnost ctí jednoduchý a elegantní design a chaty jsou vyráběny tak, aby velmi úzce splynuly s přírodou. Venkovní design tak zapadá do jakékoli přírodní scenerie a na chatě nejsou žádné rušivé prvky.

Jak bylo již zmíněno, chaty jsou nyní nabízeny za zaváděcí cenu, a to do konce tohoto roku. Dle Tomáše Litavského však není nutné panikařit, pokud o chatu máte zájem a aktuálně nemáte k dispozici pozemek. Je totiž možné chatu koupit nyní a ušetřit a následně ji uschovat na pozemku společnosti zcela zdarma.

„Chceme chaty zpřístupnit všem, kteří touží po odpočinku a chtějí mít místo, kde se mohou schovat před okolním světem. Chceme, aby naše chaty dělaly lidem radost a poskytly jim prostor, kde se mohou scházet se svými blízkými. Proto je teď nabízíme za naprosto bezkonkurenční cenu v kompletní výbavě a nemáme problém si u nás chatu ponechat do doby, než bude mít zákazník k dispozici pozemek dle jeho představ,“ uzavírá Litavský za Vyrabimechaty.cz.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: