Zpověď elitní společnice, která se chystá odejít z branže a píše knihu

Zpověď elitní společnice, která se chystá odejít z branže a píše knihu

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Za zavřenými dveřmi v hotelových pokojích se často odehrává rozkoš. Někdy spontánní, jindy plánovaná a… ano, někdy i placená. Pokud vás zajímá, jak vypadá život luxusní společnice, vyhledejte si blog My Secret Passion Life. Najdete tam upřímnou a nepřikrášlenou zpověď mladé vysokoškolačky, která si říká Lucie a ochotně se se svými čtenáři dělí nejen o pikantnosti ze zákulisí privátního sex byznysu. V civilu mladá a sympatická studentka, kterou čeká brzy nástup do pracovního procesu, pod rouškou anonymity elitní kurtizána, která miluje přepych, drahé dárky a cestování.

Sexy blondýnka, modré oči, dlouhé nohy a velká prsa. Na svém blogu sdílí mladá studentka vysoké školy zážitky ze svojí práce. A ne jen tak ledajaké. Už několik let se totiž živí jako společnice pro movitou klientelu. Kvůli ochraně soukromí však nikde neuvádí své pravé jméno ani nikde nenajdete fotografii obličeje.

Tajný život luxusní společnice ji vynáší natolik, že si může žít nad poměry – tak, jako by jí to žádná jiná práce při studiu neumožňovala. Přesto to bere jako dočasný přivýdělek. Na podzim bude slavit třicáté narozeniny a po ukončení studia se chystá nastoupit do pracovního procesu. Rozloučit se s životem na vysoké noze nebude jednoduché. Lucie totiž miluje sex, cestování, krásné hadříky, šminky, dobré víno, golf a hlavně krásné spodní prádlo. Za ty roky si schůzky s bohatými gentlemany z nejrůznějších koutů světa oblíbila.

„Přiznám se, že končit se mi vlastně vůbec nechce. Nic mi nechybí a tenhle rozmařilý život plný luxusu mi bude zatraceně chybět. I přesto mé racionální já vyhrálo a já se rozhodla pomalu připravovat na odchod z branže,“ svěřuje se Lucie. Toho, že by ji její současný život doběhl v budoucnu, se nebojí. Jak Lucie sama s oblibou a úsměvem říká – pravda je pružná.

Těším se, až budu jednou zadaná

 „Těším se na klasický režim, který díky nástupu do pracovního procesu získám, protože, co si budeme povídat, cestování je skvělé, ale ty jet lagy už méně. Také budu mít víc času na své přátele, knížky, které nepřečtené čekají v knihovně, a konečně začnu randit, protože posledních šest let jsem sice byla pořád s někým, ale vlastně sama.“

Zároveň má z partnerských vztahů trochu obavu. „I když se samozřejmě těším, že třeba časem změním kolonku ze single na zadaná, mám trošku i strach. Obávám se, že udržet tempo a intenzitu sexuálních zážitků, především neustále posouvat hranice rozkoše, zažívat nové pocity extáze a vyvrcholení, bude v klasickém partnerském vztahu náročné. Vážně nechci skončit u povinného sexu třikrát týdně zepředu, pak zezadu, šup hotovo a jdeme spát,“ svěřuje se Lucie.

Kromě psaní blogu a sdílení svých zážitků na Instagramu Lucii zaměstnává také příprava vlastní knihy. „Přes můj blog mě oslovilo jedno nakladatelství, abych svoji životní zkušenost a zážitky předala v knize. I to mi vlastně pomáhá odejít. Už delší dobu nepotkávám nové klienty, volný čas, který dříve zabíraly meetingy, věnuji právě psaní. A moc mě to baví,“ uzavírá Lucie.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: