Toxiny v organismu mohou být příčinou častých zdravotních problémů, jak se jich zbavit?

Toxiny v organismu mohou být příčinou častých zdravotních problémů, jak se jich zbavit?

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pokud trpíte chronickými obtížemi, jako jsou alergie, ekzémy, bolesti hlavy a dlouhodobé gynekologické výtoky, na které je klasická medicína krátká, vyzkoušejte řízenou detoxikaci, jejíž výsledky potvrzují, že na zdraví člověka je třeba nahlížet jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla.

Řízená vnitřní očista

Metoda C.I.C. (Controlled Inner Cleansing) neboli řízená vnitřní očista je metoda, která začíná tam, kde klasická medicína končí. Na zdravotní obtíže totiž nahlíží komplexně a snaží se určit příčiny, nikoli pouze léčit projevy. Pro tuto metodu je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, přece jen řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si lidé neváží sami sebe na základě toho, jak byli v dosavadním životě okolím nepřijímáni. Příčinu obtíží spatřuje metoda C.I.C. v zatížení organismu různými druhy toxinů. To, jaký druh toxické zátěže vás trápí, je zjišťováno pomocí indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla.

Odkud se berou toxiny

Toxinů může být mnoho druhů. Metoda C.I.C. rozeznává tyto druhy: toxiny ze životního prostředí jako chemické sloučeniny, těžké kovy. Dále infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny, emoční toxiny, průmyslovou, potravinářskou a zemědělskou chemii, radioaktivní látky, cizorodé bílkoviny ze životního prostředí, toxické látky vzniklé trávením, léky a drogy, metabolické toxiny a biogenní soli. Organismus má sice snahu tyto toxiny eliminovat, jeho snahu však často blokují emoce, které svou přítomností znemožňují, aby si imunitní systém sám poradil s cizorodými toxiny.

Jak na řízenou vnitřní očistu

Předně je třeba vybrat osvědčeného terapeuta podle místa bydliště a k němu se objednat. Ten poté na základě indikace pomocí přístroje Salvia určí toxickou zátěž organismu a určí vhodné preparáty Joalis, v případě potřeby doporučí další změny životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně 5-6 týdnů a po jejím skončení terapeut zkontroluje efekt detoxikace a navrhne další postup.

Detoxikací i na kožní problémy

Přestože se o kožních problémech často mluví jako o problému související s genetikou, výzkumy z posledních let ukazují, že to jsou také toxiny, které mají na dermatitidě nemalý podíl. Klasická léčba je však vysoce limitující. „Podávání léků a mastí, které potlačují a blokují imunitní reakce, sice potlačuje projevy, ale nepomáhá s objevením příčin,“ vysvětluje Mgr. Marie Vilánková. Jediným způsobem, jak odplavit toxiny z tkání je přes lymfu. „K tomu slouží zejména přípravek Lymfatex, který pomáhá při odstraňování infekčních ložisek z lymfatického systému. Tato infekční ložiska ovlivňují funkci lymfatického systému a jsou zdrojem mikrobiálních toxinů, které pak mohou poškozovat jakoukoli funkci a kterýkoli orgán lidského organismu,“ dodává Vilánková.

Metoda řízené vnitřní očisty však dokáže odhalit, které konkrétní toxiny, orgány a nezvládnuté emoce se na přecitlivělé imunitě podílejí, pomůže je z těla vyloučit a v podvědomí zpracovat, imunitu zklidnit, a nastolit v organismu opět normální, zdravý režim.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: