Tipy na vhodné a sexy spodní prádlo do letního parna

Tipy na vhodné a sexy spodní prádlo do letního parna

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Spodní prádlo, a podprsenka obzvláště, platí za dobrého sluhu, ale špatného pána. Více než kdy jindy to platí teď v létě, kdy si užíváme horkého a slunečného počasí a často nosíme šaty a topy bez ramínek. Za takových podmínek se stává, že podprsenka je spíše naším nepřítelem než naopak. Přečtěte si, jaké spodní prádlo pořídit na léto, a inspirujte se vychytávkami, jak si užít léto i s podprsenkou!

Podprsenka je bezesporu revolučním objevem ve světě něžného pohlaví. Je to fenomén s bouřlivým vývojem napříč staletími, který byl vždy poplatný historické době a společnosti, ale také módnímu diktátu. První zmínky o podprsence tak, jak ji známe dnes, pocházejí už z konce 19. století. Patentovat si ji ale nechala až žena jménem Mary Phelps v roce 1914.

Léto a spodní prádlo

Každé léto vehementně bojujeme hned s několika výzvami, které nám stojí v cestě za krásou. Chceme ukazovat holá záda, ňadra v hlubokých výstřizích i odhalená ramena. A i když je představa, že si v parném dni vyjdeme naostro, více než lákavá, bohužel ne každá žena si to může dovolit. A tak je třeba hledat jiné řešení – stačí znát pár triků a můžeme si užívat jak rafinované letní oblečky, tak funkční a kvalitní oporu pro naše prsa.

Tipy, jak skloubit letní outfit a pohodlné prádlo

Holá záda v kombinaci s nevhodnou podprsenkou zadělávají na docela slušné faux pas. Nebojte, naštěstí to neznamená, že se musíte podprsenky úplně vzdát, anebo rovnou zapomenout na ten hezký top odhalující záda. Není nutné si hned pořizovat ani speciální předražené podprsenky.

„Podobné outfity se řeší speciální variantou podprsenky, která má jen samodržící košíčky. Nemusíte ale investovat do něčeho drahého jen proto, že chcete vynést nový kousek oblečení. Vyberte si z nepřeberné nabídky tzv. bralettes. Braletky jsou v poslední době nejmodernějším a naštěstí pro nás ženy i nejpohodlnějším střihem podprsenky. Je to nevyztužená podprsenka s trojúhelníkovým střihem, která je bohatě zdobená krajkou a má krajkové pokračování. Zákaznicím radím, aby neuvažovaly o podprsence jen jako o funkčním kusu prádla pod oblečení, ale rafinovaně ji zakomponovaly jako součást outfitu,“ radí Štěpánka Kupcová z francouzského butiku Oxalis desouss, který se zaměřuje na prodej luxusního spodního prádla a plavek věhlasných francouzských značek. Mezi ně patří například Chantelle, Passionata, Aubade nebo Lise Charmel.

„Zapracujte podprsenku bralette se zajímavě řešeným zadním dílem například do poloprůhledného trička nebo topu a podtrhněte tak svůj outfit Nebojte se překřížených ramínek, krajkového pásu a dalších ozdobných detailů. Vypadá to velmi efektně, a navíc je to neskonale pohodlné,“ pokračuje Štěpánka Kupcová.

Pokud potřebujete ukázat naopak ramínka, poohlédněte se po podprsenkách bez ramínek, které jsou také známé pod pojmem korzetové podprsenky. Využijete je při outfitech, kde podprsenka nemá být vidět. Všechny podprsenky bez ramínek v butiku Oxalis dessous jsou multifunkční – můžete tak ramínka připnout, anebo je mít úplně odepnuté. Podprsenka vám bude i tak sedět.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: