Tipy na dárky pro kreativní děti

Tipy na dárky pro kreativní děti

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Letošní Vánoce se nebezpečně blíží a přestože byl tento rok ve všech ohledech zvláštní a trochu jiný než roky předtím, nesmíme zapomenout obdarovat naše nejmenší. Co ale ratolestem udělá opravdu radost, obzvláště pokud rády tvoří.? Máme pro vás několik tipů na dárky, které potěší větší i menší kreativní duše.

Dítě výtvarník

Kupujete dárek pro dítě, které si od nepaměti rádo kreslí či něco vymalovává? Pak jsou ideálním dárkem nejrůznější fixy a popisovače. V tomto oboru dosahuje světového renomé společnost Chameleon Art Products původem z Velké Británie, která vyvíjí a vyrábí profesionální psací potřeby, které svou unikátní funkcí inovují trh v oblasti fixů a popisovačů na novou dimenzi. Patentované produkty jsou svým provedením zcela unikátní a jedním fixem lze vytvořit hloubku, rozměr, přechody, zvýraznění, stínování a v kombinaci s použitím nástavce lze přecházet z barvy do barvy. Fixy jsou tak vhodné i pro ty, kteří s kreslením do budoucna myslí opravdu vážně. Set tónovacích fixů Chameleon má nyní v nabídce e-shop pro kreativce Idea Creative, který je exkluzivním distributorem produktů Chameleon v České republice. Navštívit ale můžete i kamenné prodejny, které se nachází v Kladně, Berouně a Plzni.

Dítě hudebník

Je-li vaše ratolest zapálený muzikant nebo k tomu má alespoň nakročeno, máte z čeho vybírat. U starších dětí se doporučujeme zaměřit na tvorbu jejich oblíbených hudebníků. Pořídit tak můžete album nebo stylovou vinylovou desku, případně merch jako třeba mikinu nebo tričko. Je-li pak dítě teprve ve fázi, kdy se začíná o hudbu zajímat a vy víte, že by chtělo třeba na něco hrát, jděte do koupě nějakého hudebního nástroje. Nic nezkazíte například obyčejnou akustickou kytarou. Pořídit také můžete i nejrůznější hudební pomůcky, které jsou k tvorbě hudby potřeba jako stojánek, noty či sadu vymazlených trsátek.

Dítě dramatik

Obdivuje-li vaše dítě filmy a často si doma vymýšlí různé scénáře, které potom realizuje, přineste mu k Vánocům trochu fantazie. Hledejte mezi převleky oblíbených postav nebo doplňky, které se vážou k filmu, na který dítko kouká od rána do večera. Starší ratolesti poté určitě nepohrdnou lístky do kina či do divadla. Vybírejte však dostatečně vzdálený termín s ohledem na aktuální situaci.

Máte-li poté doma dítě, které rádo tvoří ze všeho a vždy, pravděpodobně nejvíce ocení různé kreativní sady a balíčky. Ty můžete doma nakombinovat i sami a zabalit do nich vše potřebné jako nejrůznější drátky, stužky, ozdobné spony. Zauvažovat také můžete nad kurzem oblíbeného tvoření. Jak sami vidíte, fantazii se meze nekladou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: