Tip na vánoční dárek pro muže milující výzvy

Tip na vánoční dárek pro muže milující výzvy

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Také už si lámete hlavu nad tím, čím na Vánoce obdarujete svoji drahou polovičku? Hledáte ten správný dárek pro vašeho bráchu anebo tátu? Je to vlastně jedno – ať už sháníte ten pravý dárek pro manžela, přítele, bratra, tatínka anebo dědečka, dárky pro muže se prostě vymýšlejí těžko. A obzvlášť ty, které nejsou jen užitečné a praktické, ale které obdarovávanému udělají pod vánočním stromečkem nefalšovanou radost. Darujte letos dobrodružný zážitek, na který bude obdarovávaný vzpomínat ještě dlouho.

Postavte muže před nějakou výzvu a sledujte, jak se se zápalem sobě vlastním pouští do díla a nepoleví, dokud není cíl překonán. Muži mají soutěživého ducha nehledě na věk a milují překážky, která je třeba pro dosažení cíle zdolat. A nic než úspěšný výsledek se nepřipouští! Ideální je, pokud se muži mohou o adrenalin a zábavu s někým podělit a zážitek sdílet s ostatními. Co letos některého pána ve vašem okolí překvapit nevšedním dárkem, po kterém zůstanou hezké vzpomínky navždy? Ten nejlepší dárek, který můžete druhému věnovat, je zážitek. Nejenže na začátku vzbudíte zvědavost a očekávání, ale také zajistíte vzpomínky, které jen tak nevyblednou. Rozhodně to alespoň platí o zábavné a dobrodužné hře TEPfactor.

Nejlepší dárek je nezapomenutelný zážitek

DSC_2638No schválně, který muž, v němž pořád ještě dřímá ten malý soutěživý kluk, by se netěšil z toho, že bude moci pokořit slavnou pevnost Boyard? V Česku totiž existuje obdoba této populární televizní soutěže – a dokonce nedaleko Prahy, v obci Chotilsko na Slapech. Pro soutěživé nadšence čeká za zdmi TEPfaktoru celkem dvacet pět jedinečných výzev, při kterých budou moci prokázat svoji sílu, statečnost, zručnost, trpělivost a logické uvažování. Celou dobrodružnou výpravu za pokladem ale nemůže pochopitelně zdolat jeden hráč. Je to týmová hra a o to je to celé lepší. Zážitek ze hry můžete s mužem sdílet vy anebo jeho přátelé, děti… Správný chlap si svůj tým vybere sám.

Pirátská jeskyně skrývá poklad

V zákoutích pirátské jeskyně je ukryto na dvacet pět úkolů, které se plní v několikačlenných týmech, minimum jsou dva hráči, maximum pět. Za každý úspěšně zdolaný úkol získáte jednu z dvaceti indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata si můžete vzít, kolik jen unesete. Hrát můžete, dokud vám budou síly stačit- platí se za odehrané minuty, nikoli hodiny. Obvykle hráči v útrobách jeskyně stráví od dvou do čtyř hodin. Nezáleží, v jakém pořadí budete úkoly plnit. Pokusů máte neomezeně – vyhraje ten, kdo vytrvá a boj nevzdá.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: