Teambuildingy v duchu dobrodružných reality show jsou současným hitem

Teambuildingy v duchu dobrodružných reality show jsou současným hitem

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Každý dobrý šéf či personalista už dávno pochopil, že skutečným bohatstvím firmy jsou lidé a jejich práce. Vztahy na pracovišti se přímo podepisují na produktivitě, a tedy i na úspěších a prosperitě firmy. Proto je dobré čas od času utužit kolektiv i neformální cestou a podpořit tak přirozené vazby a důvěru mezi lidmi. Co takhle prověřit týmového ducha zaměstnanců a inspirovat se populárními reality show plnými dobrodružství a napětí? TEPfactor nedaleko Prahy nabízí dobrodružství hned v několika podobách.

Oživit pracovní rutinu, dát zaměstnancům podnět k diskuzím na jiná než pracovní témata, utužit vzájemné vztahy, zvolnit pracovní tempo a kvalitně se pobavit, zatímco se načerpají nové síly a získá inspirace pro řešení zapeklitých projektů a zakázek, to by měly být cíle každého vydařeného teambuildingu. Výběr vhodného prostředí je tedy nejdůležitějším organizačním bodem v plánování takového eventu. Právě prostředí totiž dokáže svým uzpůsobením a atmosférou zařídit takové podmínky, aby se na firemní akci vzpomínalo jako na nezapomenutelný večírek. Klasické nudné party, při nichž jde jen o konzumaci cateringu a alkoholu jsou přežitkem a zaměstnancům toho kromě plného žaludku a rychle nastoupivší únavy příliš nedají.

Teambuilding, při kterém si budete měřit tep

Vánoční večírky a firemní oslavy se většinou těší velké popularitě. Zaměstnanci si na nich vybírají odměnu za tvrdou práci a užívají si neformální zábavy. Když však potřebujete, aby se váš tým nejen radoval, ale během setkání i pracoval na svém rozvoji a zlepšení, je potřeba přijít s kreativním řešením a investovat energii do naplánování opravdového teambuildingu.

„TEPfactor je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuilding, zábavní centrum připomínající českou pevnost Boyard je to správné místo. Počasí řešit nemusíte, pod střechou TEPfactoru je hezky celý rok,“ říká eventový manažer Tomáš Čížek. Adrenalinová hra důkladně prověří týmového ducha a kromě zábavy potrápíte i mozkovnu a trochu se zapotíte při vynalézání řešení zapeklitých úkolů. V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká dvacet pět úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech maximálně po pěti hráčích. Dobrodružná challenge prověří vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost. Snadné to není, ale se správným týmem se zdolá každá výzva. Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti.

A jak celý nápad vůbec vznikl? Příběh TEPfactoru se začal psát v roce 2012, kdy Tomáš Chroust otevřel první areál tohoto druhu nedaleko Slapské přehrady v obci Chotilsko. Nápad zábavního centra ale nevznikl jen tak zničehonic. Předcházela tomu dlouhá léta hltání dobrodružných knih, divokých myšlenek a přeškrtaných nápadů. „Velkou inspirací mi byla také slavná televizní soutěž Pevnost Boyard, kterou jsem si vždy toužil vyzkoušet na vlastní kůži. Stavba TEPfactoru nebyla snadná, byla plná potu, dřiny, ale i obrovské radosti z každého dokončeného úkolu. Začátky ale nebývají nikdy snadné. Všechno úsilí se vyplatilo a dnes nástrahy TEPfactoru zdolávají tisíce nadšených dobrodruhů ročně,“ říká majitel a zakladatel Tomáš Chroust.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: