Splín z konce prázdnin nemá šanci se zábavným vystoupením Fešáka Pína&Friends

Splín z konce prázdnin nemá šanci se zábavným vystoupením Fešáka Pína&Friends

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Dětem školou povinným skončí s příchodem září sladké nicnedělání a opět začnou školní povinnosti. Většina dětí nese začátek nového školního roku s nelibostí a mají potíže přeladit z volnějšího letního režimu plného kamarádů a zábavy na ten školní, v kterém se do jejich života navrací povinnosti. Pomozte jim s úspěšným zvládnutím tohoto přechodu a rozptylte je z všednodenní reality! Zábavný svět plný her, tancování, zpěvu a zvonivého smíchu nabízí zábavná show Fešáka Pína, Bóni BON Bóni a nově i superhrdiny Fofrmena!

Začátek školního roku se nese ve znamení návratu povinností a znovuzavedení rutiny spojené s brzkým ranním vstáváním, psaním úkolů a učením. U většiny dětí návrat do školy vzbuzuje rozporuplné pocity: na jedné straně se těší, až se uvidí po delší době s kamarády a povypráví jim o prožitých dobrodružstvích. O něco méně se pak už těší na plnění školních povinností, které se pojí s disciplínou a zodpovědností. Aby děti návrat do školních lavic zvládly co nejlépe a obešel se bez protestů, zajistěte, aby byly povinnosti vyváženy zábavou. Volnočasové aktivity a pestrý program o víkendu je ideální cestou, jak děti povzbudit a dodat jim energii ke zvládání všedních dnů. Předpověď na nadcházející dny jsou navíc více než slibné, a tak by byla škoda nevyužít slunečný konec prázdnin k naplánování zábavného programu.

Fešák Píno je s dětmi už před deset let

Fešák Píno a jeho parta kamarádů jsou v dětském světě známá firma. Český divadelní a seriálový herec Josef Bača jezdí se svou unikátní show pro děti po celé republice – sám ji nejen vymyslel, ale také ji manažeruje. Na vystoupeních ho doprovází jeho věrná kamarádka Bóňa BON Bóňa a také nový člen party, Fofrmen. Pro ty, kteří ještě neměli možnost zhlédnout hudebně zábavnou show Fešáka Pína, jsme Josefa Baču poprosili, aby nám ho představil. Kdo je tedy Fešák Píno? „Fešák Píno je stále usměvavý a dobře naladěný přítel všech malých i velkých dětí. Skotačí od rána do večera, miluje smích a zábavu. Je nejspokojenější, když může malé fešáky a fešandy potěšit svými písničkami, přivézt jim radost, smích, ale také poučení,“ říká Josefa Bača. Fešák Píno ale nevystupuje sám – doprovází ho jeho věrná kamarádka Bóňa BON Bóňa v podání herečky a tanečnice Petry Mošovské a nově i malý velký superhrdina Fofrmen v podání herce Tomáše Kubáta.

„Bóňa BON Bóňa je nerozlučná kamarádka Fešáka Pína. Její nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby, ale nejvíce tanec. Miluje bonbóny všech příchutí a velikostí, kterých má pro své dětské kamarády vždycky dostatek. Nově nás doplnil třetí člen party, Fofrmen. Proč Fofrmen? Fofrmen je malý velký superhrdina, který je neuvěřitelně rychlý a hbitý. Díky své masce umí být neviditelný a jeho FOFR limonáda z něj dělá nepřemožitelného,“ vysvětluje všechny postavy v partě Fešáka Pína Josef Bača.

Fešák Píno realizuje programy v průběhu celého roku, vždy k aktuálnímu období. Za deset let svého působení absolvoval přes tisíc vystoupení po celé České republice a Slovensku. A další se připravují! Aktuální přehled turné a vystoupení najdete na Facebooku Fešák Píno. Kdykoli si můžete zazpívat a zatančit na Fešákovy hity také na jeho YouTube kanále. Naprostá většina písniček pochází z dílny předního českého skladatele a hudebního producenta Viktora Dyka.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: