Show pro děti, které jsou zábavné a zároveň přínosné. Jaké to jsou?

Show pro děti, které jsou zábavné a zároveň přínosné. Jaké to jsou?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Letní prázdniny jsou v plném proudu, a tak přichází ten pravý čas na to, abychom svým potomkům věnovali více času a energie a dopřáli jim více zábavy. Ne vždy to ale musíme být my, kdo bude tuto zábavu vytvářet. Naštěstí tu od toho existují i jiní lidé. Tací, kteří jsou ve světě dětí jako ryby ve vodě a kteří přesně vědí, jak ratolesti během svých show zabavit a rozesmát. Zároveň je ale zcela logické, že při výběru té správné show pro děti nechceme šlápnout vedle a chceme mít jistotu, že když bude našim dětem předávat moudra někdo jiný, budou to ta správná moudra.

Jistotu správné volby však máme u zavedeného projektu Fešák Píno & Friends, který již roky baví děti po celé České republice a na Slovensku. Projekt byl původně tvořen Josefem Bačou a  Petrou Mošovskou, nedávno k tomuto duu však přibyl i nový člen Tomáš Kubát, a celý koncept prodělal radikální změny.

„Nejen svět kolem nás se mění, ale spolu s ním se vyvíjí i současná generace těch nejmenších a jejich vnímání zábavy. Nynější děti jsou modernější, a tak jsme začali klást důraz na to, abychom takoví byli i my a naše představení. Ukázkou toho je právě třeba náš nový člen Tomáš Kubát, kterého na jevišti uvidíte  jako superhrdinu Fofrmena, což je téma, ke kterému mají děti v dnešní době velmi blízko,“ říká představitel Fešáka Pína a herec a zpěvák Josef Bača.

Zmiňovaný Fofrmen je neuvěřitelně rychlý a hbitý a díky své masce umí být i neviditelný. Jeho FOFR limča z něj však zároveň dělá nepřemožitelného pána času. Na roztančenou notu dětí poté hraje již dobře známá Bóňa BON Bóňa, jejíž nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby. Její jméno přitom není nijak náhodné, Bóňa BON Bóňa miluje bonbóny a těch má vždy obrovskou zásobu nejen pro sebe, ale hlavně pro dětské diváky.

„Děti si ovšem nezískáváme jen rozdáváním bonbónů a dárků,“ říká s úsměvem Josef Bača. „Naopak se snažíme o to, aby byly děti do zábavy plně zapojeny. Naše show jsou plné smíchu, hudby a tance. Jsou dynamické, akční a poučné. Naším posláním není děti jen zabavit  na nezbytně dlouhou dobu, ale chceme jim být blíže, chceme je něco naučit,“ dodává Bača.

Za své zároveň hovoří i zkušenosti, které za sebou celý projekt má. Fešák Píno & Friends realizují programy v průběhu celého roku a za 9 let svého působení již absolvovali přes 1000 vystoupení po celých Čechách a na Slovensku. Vidět jste je mohli na nejrůznějších městských slavnostech, na poutích, posvíceních či na akcích realizovaných pro mateřské a základní školy. Za zmínku stojí i fakt, že písničky, které na těchto show můžete slyšet, jsou součástí prvního oficiálního CD Fešáka Pína Bambilión, a tak si je můžete s dětmi pouštět klidně i doma. „V současnosti chystáme i druhé CD, na kterém se bude podílet přední český skladatel a producent Viktor Dyk. Děti i rodiče se tak mají stoprocentně na co těšit,“ zmiňuje Josef Bača.

A kde a kdy můžete Fešáka Pína & Friends potkat? „Nejrůznější novinky a nadcházející akce, kde budeme vystupovat, vždy sdílíme na našem Facebooku, proto jej určitě doporučujeme sledovat. Rodiče se tam zároveň mohou podívat i na záznamy z našich vystoupení a sami posoudit, zda jim náš způsob interakce s dětmi vyhovuje,“ uzavírá Josef Bača.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: