První jarní romantika

První jarní romantika

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Po letošní opravdové zimě, která odpovídala naší romantické představě o tomto ročním období, se radujeme ze změny ročního období s příslibem venkovních aktivit bez péřovek.

Jarní romantika má zcela jinou podobu. Otevřenými okny jsou slyšet zpěvaví ptáci, na komíny přilétají čápi, sluneční paprsky střídané jarními deštíky lákají na procházky a cyklovýlety, asfaltové stezky se plní ladnými pohyby dlouhonohých bruslařek, drsní romantici pořádají první vodácké akce na našich řekách a horolezci visí v lanoví vysoko nad zemí.

Energie všudypřítomně sálá přírodou, jejíž jsme nedílnou součástí. Avšak nesmíme zapomínat, že naše živočišná těla přes zimu v klidu neodpočívala. Nemají ještě naakumulovány přírodní tepelné rezervy a po období chladu a tmy není naše odolnost nejvyšší. Vždyť medvědi se zcela rozumně probudili teprve koncem března.

Je třeba dbát hlavně na teplo a velký přísun vitamínů, minerálů a posilujících či očišťujících tekutin, nikoli však těch alkoholických. Před větší zátěží, jako je zmíněné vodáctví nebo náročné aerobní sporty, anebo jako prevenci je vhodné nasadit enzymoterapii, která stimuluje imunitní systém prostřednictvím obdobných enzymů, jaké si náš organismus sám vytváří.

Může se vám stát, že se sice zdárně ubráníte všem jarním chřipkám, pylovým alergiím a bakteriologickým infekcím, ale skolí vás ona tajemná nemoc zvaná zamilovanost a vám se bude hodit silné zázemí a opora těla. Tyto neléčitelné srdeční záležitosti mohou mít sice dotační sílu větší než všechny evropské fondy dohromady, ale ty propady také stojí za to.

Když si nasadíte u nás nejznámější enzymovou kúru, lék Wobenzym, a 2x denně spolknete 7 dražé, budete mít jistotu, že jste pro vaše tělesné zdraví a imunitu udělali, co jste mohli.

3Na srdeční arytmii způsobenou Máchovým Májem pod rozkvetlými jabloněmi totiž žádné pilulky nejsou…

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: