Přední evropský broker láká nováčky v tradingu na nulové poplatky

Přední evropský broker láká nováčky v tradingu na nulové poplatky

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Všichni, kteří uvažují o vstupu do světa tradingu, na otázku, čeho se bojí nejvíce, reagují podobně. Bojí se, že kvůli své neznalosti přijdou o peníze. To je ovšem přirozená součást obchodování a toto riziko je třeba mít vždy na paměti. Se silným partnerem, který svým klientům kryje záda, ho ale lze minimalizovat.

O důvěře a plné podpoře svým klientům v této souvislosti hovoří i jedna z předních evropských brokerských společností XTB. Ta se zrodila ve Varšavě v roce 2002 a ocenění Nejlepší evropský broker získala již o tři roky později. V roce 2007 se poté otevřela pobočka v České republice a rok na to i na Slovensku, v Německu či ve Španělsku. Nyní najdeme XTB pobočky ve více než třinácti zemích světa, včetně Velké Británie a Chile, a společnost je regulována největšími dohledovými autoritami z celého světa. Klienti XTB tak mají své investice v naprostém bezpečí.

Mezi jedny z hlavních hodnot XTB ale patří i důraz na technologie. „Asi není debat o tom, že technologie jsou v dnešní době nejdůležitějším prvkem investování a financí obecně. I z toho důvodu se snažíme neustále zlepšovat naše obchodní aplikace v souladu s nejnovějšími trendy a řešeními. Našim klientům nabízíme k obchodování platformu xStation 5, která vyniká rychlostí a jednoduchým a intuitivním ovládáním. Ocení ji tak nejen zkušení tradeři, ale i naprostí nováčci. Navíc si na ni můžete vybrat z více jak 4000 instrumentů včetně CFD, kryptoměn, komodit, akcií a ETF z celého světa. Dostupná je i jako mobilní aplikace, a tak mají obchodníci přístup ke svým investicím odkudkoliv a kdykoliv,“ říká Jaroslav Brychta, hlavní analytik XTB.

V poslední době však kromě inovativních technologií XTB vytáhla ještě jedno eso z rukávu. Svým klientům totiž umožňuje investovat do fyzických akcií z celého světa bez komisí. „Nyní umožňujeme obchodovat fyzické akcie s 0% transakčním poplatkem, a to v případě, že měsíční obrat klienta nepřesáhne 100 000 Eur. Vztahuje se to i na burzovně obchodované fondy, které je na naší platformě díky ETF skeneru jednoduché najít a správně vybrat,“ doplňuje Brychta.

Lákají-li vás tak investice do společností, jako je Tesla, Amazon či Uber, s XTB s jejich akciemi můžete obchodovat během několika málo minut. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář online, nahrát potřebné dokumenty a po jejich schválení vložit peníze na svůj účet pomocí bezplatných a okamžitých platebních metod. „Našim klientům umožňujeme i to, aby si otevřeli i bezplatný demo účet, který je možné mít po dobu 30 dnů a mohou si na něm otestovat své investorské dovednosti a tuto dobu mohou i využít k tomu, aby se v problematice investic dále vzdělávali. Mohou tak učinit například s pomocí výukových materiálů v naší XTB akademii. Všem XTB klientům je ale plně k dispozici i naše odborné poradenství, a to pět dnů v týdnu. Nemusí se tak bát, že bychom je ve světě investic nechali utopit,“ uzavírá Jaroslav Brychta za XTB.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: