Pondělky v Dětenicích jsou zasvěcené ženám, co tam na ně čeká?

Pondělky v Dětenicích jsou zasvěcené ženám, co tam na ně čeká?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Nejsou to jen děti, kdo si může letní prázdniny užít do sytosti. Alespoň v Dětenicích se myslí i na něžné pohlaví, pro které je během celého července a srpna připravena akce Dětenice ženám ZDARMA. Na co se mohou ženy těšit a proč jsou Dětenice místo, kam by měl každý alespoň jednou zavítat?

Obec Dětenice se nachází jen pár kilometrů od Jičína v Královéhradeckém kraji. A přestože malebné okolí Českého ráje přitahuje turisty samo o sobě, hlavním lákadlem je zde středověká krčma nabízející brilantní menu, originální atmosféru a trochu přidrzlou obsluhu. Krčma, která návštěvníky zve na autentický středověký zážitek, vznikla jako první svého druhu v republice a i po letech se dá, co se rozsahu a kvality týče, považovat za naprostý unikát.

Již při příchodu jedince, kteří neví, co očekávat, možná zaskočí poněkud nevlídné jednání zdejšího personálu, který nově příchozí bez okolků vyzve, ať si dotyční dřepnou a neokouní. Zdání však klame. Číšníci a servírky jsou totiž zároveň i herci dodržující jasně daný scénář, jehož cílem je dopřát všem zúčastněným zážitek hodný dob středověku. Někomu by se tak slovník přítomné obsluhy mohl zdát nemístný a místy až vulgární, hosté jsou nezřídka nazýváni holotou a pobízeni, ať se nažerou a nachlastají. Obsluha se čas od času projde po stole a výjimkou není ani žebrák, který vám z talíře uzme kousek masa. Konzervativnější jedinci tak mohou mít potíže celý koncept zkousnout, a proto doporučujeme nechat své morální zásady doma a trochu se uvolnit.

Není to však jen krčma, která stojí za návštěvu. Ta je totiž součástí celého Zámeckého resortu, kde mj. naleznete i zámek, pivovar či středověký hotel, kde je možnost pohodlně přenocovat. Během celého roku a o letních prázdninách o to více tu navíc na návštěvníky čeká mnoho akcí včetně nejrůznějších programů pro děti či oblíbených food festivalů.

Dětenice ženám ZDARMA

Během července a srpna se tu poté taktéž, jak již bylo zmíněno, myslí i na ženy. Těm jsou zasvěceny letní pondělky, kdy mají vstup do pivovaru a na zámek zcela zdarma. Připraven je pro ně však i oběd nebo večeře ve Středověké krčmě, kde si mohou pochutnat na krůtím stehenním steaku, pečené bramboře se zakysanou smetanou a na sklence červeného či bílého vína. Vítány jsou všechny ženy bez rozdílu, které touží po originálních zážitcích a spontánní zábavě.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: