Podzim nabitý zážitky. Změřte si tep s rodinou či přáteli v dobrodružné hře TEPfactor

Podzim nabitý zážitky. Změřte si tep s rodinou či přáteli v dobrodružné hře TEPfactor

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Babí léto pomalu doznívá a s přibývajícími chladnými a deštivými dny se do našeho života vkrádá splín. Nebuďte skleslí z přicházejícího podzimu a proti chmurám bojujte aktivně! Existuje spousta možností, jak vyplnit dlouhá podzimní odpoledne a večery – vyzvěte členy rodiny anebo vaše přátele a společně změřte síly v dobrodružné hře na způsob pevnosti Boyard. A nemusíte vůbec jezdit daleko – zábavní centrum TEPfactor najdete kousek za Prahou v obci Chotilsko.

Letošní teplotně nadprůměrné léto je to tam. Teploty venku začínají pozvolna klesat, světla přes den ubývá a večery se naopak prodlužují. Úměrně s tím se nám krátí možnosti volnočasového a zábavného vyžití venku, na čerstvém vzduchu. To ale vůbec nemusí znamenat, že vás teď čekají líné a nudné měsíce! Opustit hranice všedních dní, které jsou naplněny pracovním shonem, starostí o domácnost a rodinu, občas potřebuje každý. Akční a zábavný program uvnitř, který není závislý na venkovním počasí a teplotách, nabízí například zábavní centrum TEPfactor, které se nachází v obci Chotilsko na Slapsku s dobrým spojením do Prahy.

„Přemýšlíte, kam vzít starší děti na výlet, který by si užila celá rodina? Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? U nás v TEPfactoru jste na správné adrese. Dokonale u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. Bonus je, že tady máme léto po celý rok, takže svou návštěvu můžete naplánovat nehledě na roční období a aktuální počasí,“ říká eventový manažer TEPfactoru na Slapech Tomáš Čížek. Hra je vhodná pro všechny nadšence, kteří se nebojí zdolávat nové výzvy a mají týmového ducha. Je vhodná pro děti starší 10 let, ale i ty menší je hravě zvládnou s doprovodem a pomocí rodičů. Žádné jiné věkové limity hra nemá, záleží vždy na individuálních schopnostech.

Dobrodružná výprava do pirátské jeskyně. Kdo vyhraje poklad?

V zábavním centru TEPfactor na vás čeká pirátská jeskyně s tajuplnými zákoutími. Ta skrývají celkem dvacet pět úkolů, které budete plnit v jednotlivých týmech. Všechny úkoly jsou postavené tak, abyste si mohli otestovat vaši zručnost, sílu, logické myšlení i trpělivost a rozvahu. Pro jednotlivce to není snadné, ale se správným týmem se vaše šance na zdolání výzev herní jeskyně rapidně zvyšují. „Za každý zdolaný úkol získáte jednu z dvaceti indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata si můžete nabrat, kolik unesete,“ vysvětluje princip hry Tomáš Čížek z TEPfactoru.

Pokud se vám nepovede úkol splnit napoprvé, nemusíte zoufat. Máte neomezené množství pokusů a úkoly můžete plnit v libovolném pořadí. Pokud posbíráte úspěšně všechny indicie, můžete otevřít truhlici s pokladem. Nemusí vás ani tlačit čas – hra totiž není časově omezena. Záleží jen na vás, jak dlouho budete chtít v herní jeskyni zůstat. A pokud budete chtít úspěch ve hře řádně oslavit a netrápit se s odjezdem domů, můžete využít místních ubytovacích kapacit. Mají podobu čtyřlůžkových plážových bungalovů – ráno vás probudí zpěv ptáků a snídani vám naservírují skoro až do postele.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: