Ochrana před podzimními nemocemi není jen o imunitě. Důležité je zbavit se i škodlivých toxinů!

Ochrana před podzimními nemocemi není jen o imunitě. Důležité je zbavit se i škodlivých toxinů!

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Nachlazení, chřipka, angína či záněty dýchacích cest. To jsou některé z již tradičních podzimních nemocí, které rok co rok pošlou na lůžko i ty nejodolnější jedince. Kromě posílení imunitního systému je ovšem nutné se zaměřit i na zatížení organismu různými druhy toxinů. Jaké toxiny nás ohrožují a jak se jich lze zbavit?

Nejprve je nutné si uvědomit, že toxinů existuje mnoho druhů. Rozeznáváme například toxiny z životního prostředí, infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny, emoční toxiny, průmyslovou, potravinářskou a zemědělskou chemii, radioaktivní látky, toxické látky vzniklé trávením, léky a drogy, metabolické toxiny či biogenní soli. Mezi zdroje toxinů ovšem patří i samotná existence každého jedince a dále také strava či konkurenční živé organismy. Každý živý organismus se totiž snaží osídlit a ovládnout co největší životní prostor, a proto mikroorganismy produkují bojové látky, které mají zabránit imunitnímu systému jejich likvidaci. Organismus se přitom přítomnosti toxinů brání a provádí spontánně detoxikaci rozkladem toxinů. Nejrůznější poruchy imunitních a vylučovacích mechanismů ovšem vedou k hromadění toxických látek a spontánní snahu organismu eliminovat toxiny také blokují emoce, a tak dochází k velké variabilitě symptomů a nemocí.

Na počátku snahy o detoxikaci tedy stojí indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. Ten dokáže určit konkrétní toxickou zátěž a na základě těchto výsledků lze doporučit vhodnou detoxikační kúru, případně další doporučení týkající se životosprávy. S přístrojem pracují osvědčení terapeuti, které lze vyhledat na webových stránkách informační medicíny Joalis a první návštěva trvá kolem 45 až 60 minut.

Jedna detoxikační kúra trvá přibližně 5-6 týdnů a po jejím skončení je zkontrolován efekt detoxikace a je navrhnut další postup. Obvykle je zapotřebí několika kúr, vše záleží na době, po kterou klienti danými problémy trpí.

Tato metoda kontrolované vnitřní očisty (Controlled Inner Cleansing) je ve skutečnosti nastartování přírodních a přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je tedy toxin přítomen, může dojít k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému již v prvních či týdnech detoxikační kúry. Pokud naopak přítomen není, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Je tak možné tuto metodu kombinovat s jakoukoli jinou léčbou či s alternativním postupem.

Řízená detoxikace zároveň pracuje i se škodlivými blokujícími emocemi, neboť psychika, jak víme, hraje obrovskou roli nejen v ukládání toxinů, ale také ve spouštění negativních procesů v organismu, která mohou vést k propuknutí nemoci.

Po skončení kúry tak lze zcela eliminovat zdravotní problémy, které se doposud zdály být bez příčiny, a zároveň se preventivně bránit před nemocemi, které jinak napadají toxiny oslabený organismus.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: