Minerály z Mrtvého moře navrátí vlasům vlhkost a pevnost

Minerály z Mrtvého moře navrátí vlasům vlhkost a pevnost

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Podzim se všemi jeho klady i zápory je tu a přichází čas na to, abychom se po létě začali více věnovat regeneraci duše i těla. S tím jsou spojené i nejrůznější kosmetické rituály, které nám pomohou se zrelaxovat a vrátit jednotlivým částem našeho těla život. Na řadě jsou tentokrát vlasy. Jak o ně na podzim správně pečovat? A proč byste měli sáhnout po kosmetice s minerály z Mrtvého moře?

 

Mrtvé moře je známé především svými léčivými účinky a voda v něm obsahuje 21 minerálů a stopových prvků. 12 z nich dokonce nenajdete v žádném jiném moři a některé z nich jsou vysoce uznávané právě pro přínos pocitu uvolnění, aktivaci oběhového systému a vyživení pleti. Není se tak čemu divit, že jsou nedílnou součástí moderní kosmetiky a výtažky z Mrtvého moře najdete v produktech určených na pleť, tělo, ruce a také vlasy.

 

Jedním z nejčastějších problémů s vlasy je totiž jejich dehydratace a nedostatek vitaminů a minerálů, což má za následek celou řadu problémů. Od třepení konečků přes vypadávání vlasů až po jejich vysušení a plihnutí. Na podzim je navíc potřeba vlasům věnovat extra péči, v létě totiž tradičně dostávají zabrat úplně nejvíce. Ať už kvůli jejich neustálé vystavování slunci, tak kvůli častému máchání ve vodě a zvýšenému pocení. V tuto roční dobu jsou proto vlasy obvykle vysušené, postrádají lesk, lámou se a je velmi obtížné udržet je ve formě.

 

Na řadu tak přichází kosmetika s minerály z Mrtvého moře. Vlasovou řadu vyrábí i NevO Dead Sea Spa, kosmetická společnost spolupracující s předními vědci na zachování blahodárných účinků Mrtvého moře v kosmetických přípravcích. V NevO věří, že pravá krása vychází zevnitř a jsou to právě unikátní vlastnosti minerálů, soli a bahna z Mrtvého moře, které pomohou ženám a mužům tuto krásu odhalit.

 

Vlasové produkty jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže a řada obsahuje šampon, hydratační vlasový krém a sérum s arganovým olejem. Produkty je doporučováno používat společně, podle zástupců NevO je poté jejich účinek ještě lepší a jednotlivé přípravky se doplňují. Pro každodenní péči je však možné používat třeba jen Šampon s obsahem minerálů, který obnovuje přirozené pH pokožky a revitalizuje a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Na podzim také oceníte bezoplachové Hydratační vlasové sérum, které vytváří ochranný film a udržuje vlhkost uvnitř. Obsažené minerály a vitaminy vlasy vyživují a posilují a chrání před působením vnějších vlivů.

 

Od 25. října do konce listopadu navíc v NevO Dead Sea Spa probíhá speciální slevová akce a všechny produkty pořídíte se slevou 40 %. Můžete se tak mezitím podívat, co byste od této značky chtěli vyzkoušet, a s nákupem počkat na poslední říjnový týden.

 

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: