Koupě nemovitosti je jednou z nejdůležitějších životních investic. Jak neprohloupit?

Koupě nemovitosti je jednou z nejdůležitějších životních investic. Jak neprohloupit?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Na koupi nemovitosti často padnou naše celoživotní úspory, a tak není radno si v takové chvíli hrát na hrdiny. Naopak bychom měli být maximálně obezřetní a mít jistotu, že víme, v jakých vodách se pohybujeme. Proto není od věci obrátit se na odborníky, kteří mají s touto oblastí zkušenosti.

Možných rizik je totiž nespočet a některá jsou tak absurdní, že zájemce o nemovitost kolikrát ani nenapadnou. Výjimkou totiž nejsou případy, kdy prodávající například ani nemá právo nemovitost prodat, jelikož není jejím vlastníkem nebo jediným vlastníkem a stát se může i to, že nemovitost vlastně právně neexistuje. Kupující by tak měl mít jisté know how a předvídat nepředvídatelné.

Jistotou však nejsou ani realitní kanceláře, které jsou bohužel vždy na straně prodávajícího, a tak se nezřídka stává, že realitní makléř zatají technické nedostatky nemovitosti či jinou informaci, která by mohla naše rozhodnutí ovlivnit. Jejich motivací je totiž chtě nechtě provize z prodeje. Na koho se ale tedy mohou zájemci o koupi nemovitosti obrátit?

Řešení nabízí nezávislá realitní služba Bydlimesnadno.cz, která se snaží zlepšit zkušenosti s hledáním nového bydlení a je vždy na straně kupujícího. Neupřednostňuje tak nabídky žádné realitní kanceláře, ale zájmy svých klientů. Zároveň chce kupujícím dokázat, že tento životní krok nemusí být zdlouhavý, náročný a složitý, když je po ruce někdo, kdo má s touto problematikou zkušenosti.

Bydlimesnadno.cz má navíc přístup k veřejným i neveřejným nabídkám celého trhu, a tak dokážou najít takovou nemovitost, která přesně odpovídá našim požadavkům. Na prohlídky zájemce zároveň vždy doprovází zkušený specialista, který ověří technický stav a celou analýzu poté zpracuje a my ji tak máme k dispozici. Máme tak jistotu, že nekupujeme předraženou a nekvalitní nemovitost a zároveň jsme informováni o tom, do čeho bude možná nutné v budoucnu investovat.

Samozřejmostí je také kontrola všech dokumentů a smluv, čímž jsou eliminovány případné nedostatky, nevýhodná znění a nevýhodné podmínky.

Tato služba ovšem nabízí i další dva balíčky, a to Comfort a Exclusive. Balíček Comfort nám při nákupu zajistí i financování a s balíčkem Exclusive je zprostředkována i rekonstrukce. Při ní jsou domlouváni pouze spolehliví dodavatelé a celý průběh je pod neustálou kontrolou.

V praxi to poté znamená, že koupě nemovitosti nemusí být noční můrou, ale naopak se jedná o službu, která klientům šetří čas i energii a ti mají navíc jistotu, že za své peníze dostanou nemovitost odpovídající hodnoty.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: