O investiční trendy pro příští rok se s diváky podělí investoři na online konferenci

O investiční trendy pro příští rok se s diváky podělí investoři na online konferenci

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Rok 2020 je v mnoha ohledech zcela zásadní. Události spojené s pandemií koronaviru totiž ovlivnily nejen světovou ekonomiku, trh práce, možnosti cestování, zdravotnictví ale nedotčený nezůstal ani svět investic. Ten od jara zažívá natolik turbulentní dobu, že mnozí investoři kompletně mění své strategie a do tradingu vstupují i úplní nováčci. Jak se se všemi událostmi uplynulých měsíců ale popasuje rok následující a jak vlastně budou vypadat investice? Nejen o tom bude nadcházející online investiční konference, kterou zajišťuje přední brokerská společnost XTB.

Ta se ve světě investic pohybuje od roku 2002, kdy vznikla ve Varšavě a odtud se posléze rozšířila do dalších světových zemí. Nyní je XTB považována za největšího burzovně obchodovaného brokera na FX a CFD na světě a pod jejími křídly obchoduje více než 200 000 zákazníků po celém světě. A dle údajů společnosti čísla nových obchodníků nadále rostou. Aktuální doba, ač pro mnohé děsivá, totiž otevírá dveře příležitostem.

S těmi je ale nutné pracovat chytře a s vhodně zvolenými strategiemi, které si však po uplynulém roce zaslouží revizi. XTB proto v sobotu 28.11. pořádá online investiční konferenci, jejímž hlavním tématem je Investiční výhled a trendy pro rok 2021.

Konference se bude vysílat živě a dívat se na ni může kdokoli, kdo se na webových stránkách společnosti přihlásí. K přihlášení je nutné zadat pouze pár kontaktních údajů a následně bude na mail zaslán přístup k živému vysílání. Online konference je pro všechny zájemce zdarma. Začátek je plánován na desátou hodinu dopolední a konec se očekává po páté hodině odpoledne.

Na diváky čeká celkem sedm řečníků, přičemž každý z nich bude hovořit o specifickém tématu. Jako první bude hovořit spoluzakladatel a výkonný ředitel sociální sítě zaměřené na investice Milan Charvát, který se bude věnovat tomu, jak snadno začít s investicemi. Následně se pod taktovkou nezávislého hodnotového investora Jindřicha Pokory budou rozebírat klíčové aspekty buffetovského konceptu investování. Třetím řečníkem bude špičkový analytik a investiční stratég Aleš Prandstetter, který si na paškál vezme téma investičních strategií pro dosažení renty pomocí přístupu ochrany bohatství. Po něm se obrazovek ujme investiční kouč Norbert Nepela, který se podělí o tipy a rady pro správu dividendového portfolia. Pátým řečníkem bude portfolio manažer Mikuláš Splítek, který rozebere hlavní úkoly pro investory na rok 2021. Mikuláše vystřídá Daniel Gladiš z globálního akciového investičního fondu Vltava Fund, který rozebere to, jak si vybírat akcie v prostředí masivního tisknutí peněz. Na závěr budou mít diváci možnost slyšet Zdeňka Zaňku, který se mj. věnuje i vzdělávání traderů a ten se podělí o své top dividendové aristokraty.

Diváci tak budou během jednoho dne moci nahlédnout do mysli zkušených investorů z Čech i Slovenska, dozví se jejich konkrétní strategie pro příští rok a nezůstanou ochuzeny ani o predikce vývoje akciových titulů a indexů.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: