Havarijní pojištění sjednáte z domova za pár minut

Havarijní pojištění sjednáte z domova za pár minut

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Díky výhodným online cenovým srovnávačům můžete ušetřit až tisíce korun. Každá nabídka je totiž individuálně posuzována dle zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.

Havarijní pojištění automobilů chrání před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení, vandalismu či neoprávněného užití vozidla. Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vašem vlastním vozidle, pokud je nehoda způsobena pojištěným řidičem. V opačném případě je hrazena z povinného ručení viníka. Havarijní pojištění poskytuje komplexní ochranu pro škody, které se stanou za vaší přítomnosti i mimo ni, pokud vám někdo poškrábe auto stojící na parkovišti.

Řidič si sám může zvolit, zda si vybere základní a levnější verzi, která jej bude chránit jen pro případ autonehody a srážky se zvěří, nebo si zvolí propracovanější pojistný balíček s více pojistnými riziky. Každý řidič by měl zvážit, jaká rizika jsou u něj nejpravděpodobnější. Může si zvolit jen některá připojištění, anebo všechny v rámci pojistných balíčků All risk, které mnohé pojišťovny nabízejí. Rovněž může zvolit doplňková připojištění, která kryjí škodu na zavazadlech nebo předním

Jak postupovat?

Na webu Klik.cz lze sjednat havarijní pojištění pohodlně během několik minut. V sekci Vozidla klikněte na havarijní pojištění. Do formuláře zadáte údaje o vašem vozidle, tzn. značku a model vozidla a jeho technické parametry (objem motoru, výkon, hmotnost vozidla). Rovněž přidejte informace o zabezpečení vašeho automobil – například jestli má imobilizér, alarm či jiný bezpečnostní prvek.

Během online srovnání můžete rovněž zaškrtnout možnost, že chcete také povinné ručení. Díky tomu můžete získat slevu za propojištění. Rovněž se zamyslete nad tím, zda nemáte nějakou smlouvu, jako je třeba životní pojistka či majetková smlouva, u některé pojišťovny, díky čemuž můžete také získat slevu. Poté vás čeká krátké vyplnění osobních údajů. Proč chtějí formuláře váš telefon? V rámci našich obchodních vztahů vám dokážeme u pojišťoven vyjednat podpultové ceny, tudíž náš specialista se vám ozve a probere s vámi možnosti slevy na pojistném.

K rychlému a pohodlnému online srovnání bez nutnosti obcházení poboček pojišťoven budete potřebovat malý technický průkaz a velký technický průkaz. Z těchto dokumentů vyčtete všechny potřebné informace o vašem vozidle, jako je objem motoru, výkon, hmotnost a datum první registrace vozidla. Pokud chcete měnit pojišťovnu, mějte při ruce vaši dosavadní smlouvu havarijního pojištění, ať víte, od jakého data si sjednat novou pojistku. Pokud zatím havarijní pojištění nemáte, smlouvu potřebovat nebudete.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: