Důkladná detoxikace organismu jako prostředek k posílení imunity

Důkladná detoxikace organismu jako prostředek k posílení imunity

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Za smysl detoxikace je od nedávna považováno zbavení organismu toxických a jiných tělu zatěžujících látek. Imunitní systém je však posilován pouze v případě, když je detoxikace prováděna racionálně a jsou zároveň dodržovány zásady zdravé životosprávy. Jakou metodu detoxikace vybrat a jak na ni?

Metoda C.I.C.

Metoda C.I.C. (Controlled Inner Cleansing) neboli řízená vnitřní očista je metoda, která začíná tam, kde klasická medicína končí. Na zdravotní obtíže totiž nahlíží komplexně a snaží se určit příčiny, nikoli pouze léčit projevy. Pro tuto metodu je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, přece jen řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si lidé neváží sami sebe na základě toho, jak byli v dosavadním životě okolím nepřijímáni. Příčinu obtíží spatřuje metoda C.I.C. v zatížení organismu různými druhy toxinů. To, jaký druh toxické zátěže vás trápí, je zjišťováno pomocí indikace přístrojem Salvia. Na základě výsledků jsou následně doporučeny vhodné doplňky stravy Joalis, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty poté pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím i zdravotních problémů.

Odkud se berou toxiny

Toxinů může být mnoho druhů. Metoda C.I.C. rozeznává tyto druhy: toxiny ze životního prostředí jako chemické sloučeniny, těžké kovy. Dále infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny, emoční toxiny, průmyslovou, potravinářskou a zemědělskou chemii, radioaktivní látky, cizorodé bílkoviny ze životního prostředí, toxické látky vzniklé trávením, léky a drogy, metabolické toxiny a biogenní soli. Organismus má sice snahu tyto toxiny eliminovat, jeho snahu však často blokují emoce, které svou přítomností znemožňují, aby si imunitní systém sám poradil s cizorodými toxiny.

Jak na řízenou vnitřní očistu

Předně je třeba vybrat osvědčeného terapeuta podle místa bydliště a k němu se objednat. Ten poté na základě indikace pomocí přístroje Salvia určí toxickou zátěž organismu a určí vhodné preparáty Joalis, v případě potřeby doporučí další změny životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně 5-6 týdnů a po jejím skončení terapeut zkontroluje efekt detoxikace a navrhne další postup. Přestože je možné doplňky stravy Joalis zakoupit na e-shopu, doporučujeme konzultaci s odborníkem, aby detoxikace byla efektivní.

Očistné kúry nestačí

Je dobré si uvědomit, že lidské tělo se detoxikuje prakticky neustále, samo se zbavuje škodlivých látek zatěžujících zejména játra, ledviny a trávicí systém. Očistnou proceduru je tedy třeba vnímat jako pomoc tělu v jeho přirozených procesech. Avšak k tomu, aby se tělo mohlo dostatečně detoxikovat a posilovala se tak i jeho obranyschopnost, občasné očistné kúry nestačí. Je nutné zamyslet se i nad dalšími aspekty svého života, jako je fyzická aktivita, jídelníček, stres, kouření apod.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: