Chytré pero převádějící text z papíru do digitální podoby – dárek, kterým opravdu překvapíte!

Chytré pero převádějící text z papíru do digitální podoby – dárek, kterým opravdu překvapíte!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoce se blíží a většina tipů na dárky je ohraná.  E-shop PíšuNaPapír.cz přišel s produktem, kterým ohromíte studenty, učitele, manažery i seniory. Kombinace chytrého pera Neo Smartpen a Neo zápisníku bez prodlení převede jakýkoliv záznam z papíru do vašeho telefonu, tabletu nebo počítače. Díky tomu můžete psát vše rukou na papír, nevystavovat vaše oči modrému světlu, a přitom vše sdílet a editovat, jak se na dnešní moderní dobu sluší a patří.

Překvapit své blízké dárkem, který jim nadělíte pod stromeček, není snadné. Tím spíš, pokud obdarováváte nadšence do techniky a technologií. Většina vychytávek, které by ho překvapily a potěšily zároveň, je většinou vysoko nad finančním limitem.

E-shop PíšuNaPapír.cz však přišel s novinkou, která je cenové dostupná, a navíc si u ní můžete být stoprocentně jistí, že ji obdarovaný ještě nemá, možná ani nezná.

Představujeme vám Chytrá pera Neo Smartpen

Chytrá pera Neo Smartpen oslovuje všechny generace, ženy i muže. V aktuální situaci si jeho funkce chválí učitelé i studenti. A v čem tedy spočívá jejich kouzlo?

Video o produktu v češtině: https://www.youtube.com/watch?v=npm5d3sWzBY&t=2s

Princip je jednoduchý. Vyberete si jedno ze tří chytrých per, která e-shop nabízí. K němu si zvolíte blok, sešit nebo zápisník, který svým formátem nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Pak už si jen zdarma stáhnete mobilní aplikaci do telefonu, tabletu nebo počítače. A můžete začít psát! Perem na papír. Přesně tak, jak jste zvyklí.

Už žádné ztracené poznámky a focení dokumentů mobilem

Ale pozor! Vše, co na papír zaznamenáte – text, skici, grafy, vzorce, obrázky, náčrty – se okamžitě zobrazuje na displeji vašeho chytrého zařízení. Vše se automaticky ukládá. Od této chvíle můžete všechny poznámky vesele ztrácet a zakládat do nenávratna. Pomocí jednoho kliknutí si je totiž vytisknete, upravíte, nasdílíte, pošlete e-mailem nebo uložíte na webové úložiště.

Kouzlo transkripce

Chytrá pera M1 a M1 Plus mají ještě jednu ohromující dovednost. Dokáží převést jakýkoliv rukopis do textového dokumentu, který můžete dle libosti editovat v textovém editoru, na který jste zvyklí (např. MS Word).

 

 

Využití se meze nekladou

Funkce chytrých per ocení opravdu každý. Studenti pro psaní poznámek ve škole, učitelé pro přípravu materiálů pro žáky, on-line konzultace i tvorbu výukových videí. Lidé chodící na schůzky nebudou muset nosit notebook, blok, pero a mobilní telefon postačí.

A senioři? Ať už bude chtít babička předat rodinné recepty vnučkám nebo dědeček zatouží po sepsání svých zážitků z mládí, jednoduše vše napíší na papír a o generaci mladší členové rodiny vše obdrží v digitální podobě. O babiččino ani dědečkovo písmo však nikdo nepřijde.

Produkty

Chytré pero Neo Smartpen Dimo

Díky svému ergonomickému designu s trojúhelníkovou úchopovou částí zaručuje pero Neo Smartpen Dimo pohodlné a snadné psaní na papír bez únavy ruky. Je tak perfektní pro všechny milovníky psaní, kteří preferují psaní perem před používáním klávesnice a sledováním monitoru. Toto pero velmi ocení nejen dospělí, ale i děti, které již obsluhují chytrý telefon.

Barevné provedení: černá a světle růžová

Cena: 1790 Kč

Chytré pero Neo Smartpen M1 Plus

Chytré pero Neo Smartpen M1 Plus plně podporuje češtinu, proto snadno převede text napsaný vaším rukopisem (psací i tiskací písmo) do podoby, ve které ho budete moci editovat v počítači či tabletu v libovolném textovém editoru.

Barevná provedení: Šedé s bílým detailem, tmavě modré se žlutým detailem, černé

Cena 3590 Kč

Sada pro učitele Smart Class Kitt

Speciální učitelská sada je navržená tak, aby co nejvíce usnadnila online výuku i domácí přípravu všem pedagogům. Hodí se také jako dárek pro každého kantora.

Sada obsahuje: pero Neo Smartpen Dimo (černé), inteligentní podložku Smart Plate, poznámkový blok Smart Class Note, stojánek na telefon, manuál, paper controller určený pro ovládání aplikace, protiskluzové samolepky, hrot pro práci s tabulkou Smart Plate a jednu AAA baterii.

Cena: 3190 Kč

Profesionální sada Neo Smartpen M1

V této sadě naleznete Neo Smartpen M1 v černo-červené barvě a zápisník Neo N Professional v krásném velkém balení, které pod stromečkem rozhodně zaboduje.

Cena: 3890 Kč

 

 

Profesionální sada Neo Smartpen M1 Plus

Tato sada ohromí i toho nejnáročnějšího uživatele moderních technologií. Pero Neo Smartpen M1 Plus má veškeré funkce, které naše pera nabízejí. Kromě toho velkou výdrž baterie, interní paměť 80 MB (120 listů formátu A4) umožňuje zaznamenávat text do mobilní aplikace i zpětně. V kombinaci s černým koženkovým zápisníkem Neo N Professional navíc luxusně vypadá.

Cena: 4490 Kč

Bloky, sešity, zápisníky a diáře

Chytré pero a speciální blok. Jen v této kombinaci to bude fungovat. Na e-shopu PíšuNaPapír.cz najdete rozmanitou nabídku všech formátů i vazeb + od obyčejných tenkých sešitů pro luxusní koženkové zápisníky a diáře. Pro náročné klienty obchod nabízí i značku Moleskine, konkrétně Zápisník Neo N Moleskine.

 

Kontakt pro média

Ing. Kateřina Krobová

E-mail: info@pisunapapir.cz

Mobil: +420 777 557 359

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: