Chytré chaty z lodních kontejnerů boří mýty o nepohodlném chataření

Chytré chaty z lodních kontejnerů boří mýty o nepohodlném chataření

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pokud mají Češi kromě hub a pejsků něco rádi, je to pravděpodobně chataření. Fenomén, který v tuzemsku vznikl již koncem 19. století, kdy docházelo k urbanizaci, rozmachu měst a rozvíjela se průmyslová výroba. S tímto koníčkem je však spojeno i jisté nepohodlí, které mnohým brání užít si pobyt na chatě naplno. Toto přesvědčení ovšem zcela vyvrací nový projekt, který zažívá nebývalý rozmach. Jedná se o chaty z lodních kontejnerů. Čím jsou tak skvělé a proč o nich hovoříme jako  o chatách chytrých?

Přestavbě lodních kontejnerů na chaty se věnuje projekt Vyrabimechaty.cz. Ten je v Čechách poměrně novým řešením v oblasti rekreačního bydlení a svou geniální propracovaností útočí i na ty nejzarytější konzervativce.

Slibuje totiž rychlost, komfort, chytré technologie a především i to, že lze chatu dopravit na jakékoli místo, které si vyberete. Celá stavba vzniká v prostorách společnosti a následně je přemístěna na váš pozemek.

Jak to ale celé funguje? Vyrabimechaty.cz nabízí dva základní modely chat, a to model Nella a model Hanna. Model Nella je menší a spací prostor je zde řešen jako mezonet. Oproti tomu chata Hanna disponuje samostatnou ložnicí. Oba modely však mají kuchyňskou linku včetně dřezu, sociální zařízení včetně toalety, sprchového koutu a umyvadla, kompletní osvětlení a elektrické topení. Na přání lze chaty vybavit i krbovými kamny s komínem.

Co je ale důležité je to, že jakmile si vyberete jeden ze dvou modelů, trvá celá výroba maximálně čtyři týdny. Během této doby je chata vystavěna přesně podle vašich požadavků a následně je dovezena na vámi vybrané místo, kde je za pomoci jeřábu uložena na betonové patky, které je třeba zhotovit dle zadání společnosti. Stavba je také dodávána s vnitřními rozvody vody, odpadů a elektřiny, a tak je možné ji začít okamžitě obývat.

Klademe přitom důraz na slovo okamžitě. Všechny chaty jsou totiž vybaveny plastovými okny s izolačním trojsklem, uvnitř jsou zatepleny vatou a vnější stěny jsou zaizolovány nástřikem expanzní pěnou PUR. Splňují tak i ty nejnáročnější požadavky na zateplení a poskytují dostatečný komfort po celý rok, nejen během jarní a letní sezony.

Díky chytrému řešení i v základní verzi je také možné na dálku ovládat elektrické topení či bojler, a tak si chatu například předtopit ještě před příjezdem. Uvnitř jsou taktéž pohybová čidla a multifunkční vypínače a na přání lze chatu dovybavit chytrými světly, multifunkčním zámkem a dalšími vymoženostmi. Fantazii se meze nekladou. Vyrabimechaty.cz aktuálně chaty nabízí za zaváděcí cenu a při objednání do konce roku ušetříte skoro sedmdesát tisíc korun. A pokud nyní nemáte k dispozici pozemek, využijte nabídky společnosti na uschování chaty, které je zcela zdarma.

Bát se nemusíte ani designu chaty. Ten je jednoduchý, čistý a promyšlený a exteriér je obkládán dřevoplastem, který je kvalitní, odolný a zároveň zapadne do jakékoli přírodní scenérie. Přece jen hlavní misí společnosti je stavba druhého domova rychle, kvalitně a s citem pro detail pro všechny, kteří touží zažít radostné chvíle spojené s relaxací a odpočinkem.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: