Čas vánočních večírků je tu! Jak uspořádat podnikovou party, na kterou zaměstnanci nezapomenou?

Čas vánočních večírků je tu! Jak uspořádat podnikovou party, na kterou zaměstnanci nezapomenou?

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Do svátků ještě pár týdnů zbývá a právě v tomto období je nejvyšší čas naplánovat letošní vánoční večírek. Ten v Čechách pořádá každým rokem čím dál více firem, které tak chtějí svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům poděkovat za dobře odvedenou práci či spolupráci v uplynulém roce. Nepodařená podniková akce ovšem může mít zcela odlišný efekt, a tak není od věci si na organizaci tohoto večera dát záležet. Kladenská dopravní a strojní se specializuje na organizaci společenských akcí ve vlaku.

Výběr místa

Ať už si od vánočního večírku slibujete cokoli, jeho cílem je bezesporu to, aby se všichni zaměstnanci včetně přizvaných obchodních partnerů dobře bavili. A přestože mnoho firem k tomuto večeru stále využívá svých vlastních prostor nebo restauraci, která je sídlu společnosti nejblíže, vřele doporučujeme zvolit méně tradiční řešení. V dnešní době není výjimkou uspořádat vánoční večírek na horách, na lodi, v ulicích města při hraní dobrodružné hry nebo třeba i ve vlaku.

Ten má navíc jednu obrovskou výhodou, a to, že je možné jej přistavit kamkoli si budete přát. Pronájem zážitkového vlaku nabízí společnost Kladenská dopravní a strojní, s.r.o., která má k tomuto účelu celou soupravu, kam se vejde až 140 sedících osob. Kapacita cestujících ovšem není limitována. Zajišťován je navíc kompletní catering, případný doprovodný program a hudební produkce. Tu je možné zařídit jak ve vlaku, tak mimo něj. Vozy jsou taktéž vybaveny LCD televizory a přítomný audio systém umožňuje propojit všechny vozy. Můžete tak kupříkladu udělat kratší prezentaci, ve které shrnete práci za poslední rok. KDS se stará o veškerou organizaci, na vás je tak jen výběr termínu a upřesnění, co od zážitkového vlaku očekáváte. Fantazii se meze nekladou.

Jaký zvolit program?

Program večírku je naprosto klíčový, může totiž pomoci rozproudit konverzaci, utužit vztahy nebo možná vylepšit případné neshody mezi kolegy. Nevsázejte tedy vše na to, že se s přibývajícím časem začnou všichni nenásilně bavit a udělejte preventivní opatření. Oblíbená jsou nejrůznější živá představení komiků nebo kouzelníků, ochutnávky vín, degustace, mobilní casino, karaoke, únikové hry a samozřejmě tombola. Její výtěžek navíc můžete věnovat na charitu.

Jídlo a pití

Při výběru jídla a pití se pravděpodobně nikdy nezavděčíte všem. Je ovšem důležité pamatovat na to, že zaměstnanci i obchodní partneři na takové akci preferují široký výběr kvalitních pokrmů a nápojů. Myslet je zároveň potřeba i na případná omezení, jako jsou nejrůznější diety a alergie. Kladenská dopravní a strojní, s.r.o. o své klienty v tomto ohledu dbá a plně se přizpůsobí všem požadavků

V nápojovém menu můžete, krom zcela standardního výběru, zvolit i tematické drinky jako svařené víno, grog, punč či horký mošt. Během trasy rádi zastaví a připraví vám stánek s oblíbeným mokem. Pokud máte poněkud napjatý rozpočet a řešíte, zda nechat zaměstnancům kompletně otevřený bar či nikoli, vyjde vám vstříc. Otevřený bar můžete nechat třeba od osmi do devíti hodin a nazvat jej „Christmas happy hour“.

Společnost vám dá vybrat z několika variant rautových i nápojových balíčků připravovaných ve spolupráci s vybranými dodavateli k tomuto účelu. Vy sami rozhodnete, jak se bude party ve vlaku odvíjet.

A jedna rada na závěr. Vánoční večírek plánujte s radostí, a ne protože cítíte, že musíte. Jeho efekt je totiž opravdu pozitivní, když zaměstnanci, kolegové a partneři pocítí, že oceňujete jejich dosavadní práci, úspěchy kolektivů i jedinců, že se o ně staráte. Na vánoční večírek s KDS rozhodně nezapomenou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: