Balení dárků jako nudná předvánoční rutina? Zkuste to letos jinak a bez zbytečného stresu!

Balení dárků jako nudná předvánoční rutina? Zkuste to letos jinak a bez zbytečného stresu!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

S příchodem vánočního šílenství je každoročně spjato mnoho tematických aktivit, mezi které dozajista spadá i balení dárků. Přestože se může jevit jako zbytečná ztráta času, s láskou zabalené dárky však mnohdy v obdarovaném vyvolají i dvojnásobnou radost nebo umocní pocit překvapení. Zkuste se proto letos vyhnout specializovaným balícím linkám v obchodních centrech a vsaďte raději na osobní přístup.

 

Aby se však z balení nestalo pouze každoroční nutné zlo, je dobré k němu přistupovat s dostatečným předstihem a dobrou náladou. Nejlépe uděláte, vyhradíte-li si na balení například jedno celé odpoledne, které si zpříjemníte poslechem oblíbené hudby nebo tematickými pohádkami. Ještě, než začnete, zvolte si pro své dárky jednotný motiv a obstarejte si vše potřebné – balicí papír, barevné stužky, jmenovky a ozdobné lepící pásky. Své dárky můžete také ozvláštnit různými přívěsky, rolničkami či dřevěnými ozdobami a bát se nemusíte ani ozdob z přírodních materiálů jako jsou drobné šišky, jehličí, skořice nebo třeba snítka sušené levandule.

 

Jedlé dárky potěší nejen zapřisáhlé gurmány

Luxusní bonboniéra, láhev dobrého vína nebo třeba sklenice prvotřídních středomořských oliv, to vše může milovníka jídla těšit stejně jako dítě nová počítačová hra. Při balení jedlých dárků je však nutné dbát na dobu trvanlivosti a produkty s brzkým datem spotřeby nakoupit a zabalit až těsně před svátky. Vyvarujte se také balení po jednotlivých kusech, více efektní je zabalit více potravin do podoby dárkového koše a darovat tak celistvý gurmánský zážitek. Pokud však chcete darovaného překvapit, můžete produkty namísto celofánu zabalit do pevné krabice s průhledným čelem. Zakoupit ji lze například na Paketo.cz, kde mimo jiné seženete také fixační výplň zajišťující stabilitu výrobků při manipulaci i ochranu potravin ve skleněných nádobách. Jedlý, potažmo pitný dárek je vhodný také v případě, plánujete-li obdarovat své zaměstnance, věrné zákazníky či obchodní partnery. Na Paketo.cz máte proto možnost nechat si mimo jiné vyrobit krabici přímo na zakázku včetně dárkových krabic na víno s vlastním potiskem.

 

Vyzrajte na „měkouše“

Patřili jste jako dítě také k těm, kteří měkké dárky přeskakovali a dychtivě se hrnuli k pevným, těžkým krabicím? Potom pravděpodobně nebude výjimkou ani váš potomek. Proto, chcete-li ho dostatečně zmást, umístěte měkké předměty nejdříve do pevnější krabičky a až potom dárek zabalte do ozdobného papíru. Odměnou vám bude nejen dychtivý výraz obdarovaného, ale také podstatně snazší balení samotného dárku.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: