Vyrobte si svůj vlastní designový blok na poznámky

Vyrobte si svůj vlastní designový blok na poznámky

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Zapomenout na něco je opravdu snadné. Vyzkoušejte proto náš DIY návod na to, jak si vyrobit vlastní připomínáček, který zařídí, aby se vám už nic z hlavy nevykouřilo. Vsaďte na originální provedení, které nebude mít nikdo další – potřebovat na to budete chytré fixy, které jsou poslední dobou hitem u profesionálních i amatérských kreslířů.

Kreslení, na rozdíl od malování, nabízí možnost zajít do větších detailů a přesnějších kontur, a navíc nemusíte složitě míchat barvy, abyste dosáhli požadovaných odstínů. Vyzkoušejte speciální stínovací fixy na kreslení, které na papíře odvedou dobrou službu a nezatíží ani vaši peněženku

„Fixy s názvem Chameleon jsou unikátní a převratnou novinkou v tvůrčím světě a posouvají umělecký projev do nové dimenze. Je totiž možné s nimi kreslit prostorově a plynule stínovat. Jedním fixem dokonce můžeme nakreslit více barev,“ říká Lenka Pachmanová, zakladatel platformy pro všechny kreativce Idea Creative. V rámci svého projektu Lenka provozuje také tři kamenné obchůdky s výtvarnými a kreativními pomůckami v Plzni, Berouně a Kladně.

„Ať už jste amatér, úplný začátečník nebo naopak toužíte svůj umělecký projev posunout zase o kus dále, patentované fixy Chameleon jsou skvělou a cenově dostupnou výbavou. Jedním fixem vytvoříte hloubku, rozměr, přechody, zvýraznění, stínování a v kombinaci s použitím nástavců budete přecházet z barvy do barvy,“ vysvětluje princip, na kterém jsou fixy založené, Lenka Pachmanová.

Ti, kteří nežijí v těchto městech, ale nemusí zoufat – kreativní potřeby a materiál na vyrábění sežehne pohodlně za rozumné peníze i online na e-shopu Koralky-dekorace.cz. Tyto fixy patří mezi profesionální psací potřeby, které svou unikátní funkcí inovují trh v oblasti fixů a popisovačů. Jsou populární mezi zvědavými juniory, aspirujícími malíři, vášnivými kresliči a všemi nadšenými tvůrci. Díky nim můžete dosáhnout výsledků, o kterém sníte.

Vyrobte si vlastní notes s květy

Budete na to potřebovat bílý papír, fixy Chameleon, poznámkový blok, gelové razítko, akrylový blok na razítkování, razítkovací polštářek, černou akrylovou barvu, světlý popisovač, štětec a lepidlo.

Nejprve obyčejný poznámkový blok natřete z obou stran akrylovou černou barvou. Gelové razítko umístěte na akrylový blok a polštářkem na něj naneste barvu. Na bílý papír si narazítkujte potřebný počet květů, který si poté pečlivě vystříhejte. Na fix stačí krátce nasadit nástavec, který způsobí plynulé zeslabení nebo jinou barvu. Během kreslení tak budete plynule přecházet z libovolné barvy do úplně jiné. Po několika tazích se vypotřebuje náplň z nástavce a fix přejde na původní barvu. Různě vybarvené květy rozmístěte po přední straně bloku a přilepte. Světlým popisovačem doplňte nepravidelně mezi květy různě velké puntíky a originální notes na poznámky je na světě!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: