Vyrážíte na vánoční trhy do zahraničí? Nezapomeňte se pojistit.

Vyrážíte na vánoční trhy do zahraničí? Nezapomeňte se pojistit.

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Evropské metropole v prosinci přímo vybízí k návštěvě. Ať už za památkami či nasát předvánoční atmosféru na místních trzích. Nenechte se však ošálit jednoduchou dostupností a mějte na paměti, že za hranicemi České republiky  potřebujete cestovní pojištění, i kdybyste od nich byli pouhých pár desítek metrů.

Obliba zájezdů na vánoční trhy do měst, jako jsou Drážďany, Norimberk či Vídeň, stále stoupá. Díky vysoké koncentraci turistů na jednom místě se však i tam setkáte s místními lupiči a v ošemetné situaci se můžete ocitnout, než byste řekli švec. Nezbytnou položkou na seznamu by tedy před odjezdem mělo být i sjednání cestovního pojištění.

Pokrok naštěstí nezastavíte, a tak je tato byrokratická záležitost otázkou pouhých pár minut, přičemž nemusíte vytáhnout paty z domova. Portál Top-Pojištění.cz totiž cestovní pojištění dokáže zařídit online. Stačí vyplnit základní údaje; kam cestujete, na jak dlouho a co si přejete do pojištění zahrnout, a smlouva je na světě.

Pokud máte alespoň trochu přehled o současném trhu, pravděpodobně tušíte, že výběr pojišťovny není nejjednodušší. Jak by také mohl být. Srovnávat všechny pojišťovny, jejich slevy, akce a produkty, je záležitost na několik dnů, která navíc vyžaduje hodiny na internetu či přímo na pobočkách. Tento nešvar však díky Top-Pojištění.cz zcela odpadá. „Nabízíme online srovnání a kalkulaci, a to během pár sekund. Jediné, co potřebujeme, jsou základní údaje od zákazníka. Pokud se na našich stránkách však zaregistrujete, web poté automaticky pracuje s uloženými údaji.“ říká jednatel společnosti Ing. Tomáš Voharčík.

Během pár minut tak můžete získat základní představu o tom, kolik zaplatíte a na co všechno se krytí vztahuje. Top-Pojištění.cz srovnává ceny a služby až 12 pojišťoven včetně těch nejsilnějších na trhu. Kromě toho však nabízí i podporu o víkendech, tudíž se nestane, že by zákazník zůstal na pospas v cizí zemi a bez pomoci.

Takto jednoduše dostupnou službu zaručeně ocení i ti, kteří na podobné záležitosti často zapomínají. „Minulý týden jsem jel na vánoční trhy do Wroclawi a asi deset minut od hranic jsem si uvědomil, že jsem zapomněl na cestovní pojištění. Sice to byla záležitost jednoho dne, ale člověk nikdy neví. Naštěstí jsem všechno vyřešil během pár minut na zákaznické lince. Pojištění se tady dá sjednat s platností ihned.“ říká student z Prahy Jan Čepička. Plánujete-li i vy v dohledné době nějaký výlet za hranice republiky, nezapomeňte se připojistit. Jak je totiž známo, štěstí přeje připraveným.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: