Vánoční deprese: Vyhněte se jí pomocí detoxikace

Vánoční deprese: Vyhněte se jí pomocí detoxikace

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pociťujete před Vánoci výkyvy nálad a cítíte se mizerně? Nejste sami. V dnešní době je vánoční deprese neblaze známý pojem až pro 49 % obyvatel České republiky. Těmto stavům ale lze předejít, provedeme vás celým procesem krok za krokem.

Hledejte důvod

Abyste vůbec mohli vánoční depresi předejít, nejprve hledejte důvod toho, proč se cítíte mizerně. Co vězí za zhoršenou náladou a přílišnou melancholií? Průzkumy ukazují, že dva nejrozšířenější důvody vánoční deprese jsou pocity osamocenosti a úzkost kvůli penězům. Je to i váš případ? Celý problém možná tkví v tom, že Vánoce jsou dnes považovány za zcela něco jiného, než by považovány být měly. Jak přitom na Vánoce pohlížíte vy? Možná zjistíte, že se tyto svátky vždy ženete za něčím, co pro vás ani v konečném důsledku nemá žádnou hodnotu. Tak či onak, zkuste přijít na důvod celé vánoční deprese. Nejednou je pouhé pojmenování problému prvním krokem za úspěšným rozřešením celé situace.

Zaměřte se na toxiny

Spolu s nezvládnutými emocemi je vhodné zaměřit se i na toxiny, které znečišťují váš organismus. Metoda kontrolované vnitřní očisty (metoda C.I.C.) rozeznává nespočet druhů toxinů, mezi nimi jsou například i toxiny z životního prostředí, průmyslová, zemědělská a potravinářská chemie, radioaktivní látky, léky, drogy či cizorodé bílkoviny. Mezi zdroje toxinů však patří i samotná existence lidstva a konkurenční živé organismy. Již před samotnou detoxikací je tak vhodné omezit konzumaci průmyslově zpracovaných potravin, alkoholu, kouření a dalších neřestí. Případné další úpravy životosprávy jsou doporučovány i osvědčeným terapeutem, u kterého je na počátku detoxikace nutné absolvovat jedno sezení. To trvá zhruba hodinu a pomocí EAM přístroje Salvia je diagnostikováno toxické zatížení organismu včetně již zmiňovaných nezpracovaných emocí.

Detoxikace

Dle druhu toxické zátěže jsou užívány Joalis preparáty, které v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a následného zpracování specifickými informačními technologiemi. A právě tato kombinace je spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň s toxiny jsou odstraňovány i škodlivé blokující emoce, které ukládání toxinů umožnily. Samotná očista trvá zhruba 5-6 týdnů.

Po ukončení kúry je nutné opět navštívit osvědčeného terapeuta, který zkontroluje výsledky detoxikace a navrhne další postup. Není však výjimkou, že je zapotřebí více kúr, vše záleží na době, po kterou danou obtíží trpíte.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: