Užijte si dokonalost s kosmetickými výrobky tianDe

Užijte si dokonalost s kosmetickými výrobky tianDe

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Víte, co znamená slovo „tianDe“ pocházející z čínštiny? Do češtiny by se dalo přeložit jako „nebeská dokonalost“. I vy můžete být nebesky dokonalí, pokud budete své tělo hýčkat sílou tibetské medicíny a altajské moudrosti. A kde je vezmete? Přece v kosmetických výrobcích tianDe.

Značka tianDe není pouze o kosmetice. Poznatky čínské medicíny a pokročilé technologie využívá pro výrobu přípravků na tělo, obličej, vlasy, hygienu a také čaje a detoxikační koupele. Obsahují éterické oleje, léčivé rostliny, minerály i unikátní živočišné složky jako ovčí placentu, žraločí chrupavku či hadí tuk. Jaké produkty stojí za vyzkoušení?

Očistěte tělo zevnitř

Aby bylo tělo zdravé, musí být v pořádku nejen na povrchu, ale především zevnitř. Pokud tedy chcete začít s očistou těla prostřednictvím přípravků tianDe, jako první si vyberte dobrý čaj. Výborný je bylinný čaj Tibetský sběr obsahující složky z třezalky tečkované. Pomáhá podporovat trávení, funkci dýchacího ústrojí, močových cest a imunitní systém. Dopomůže vám také ke klidnému spánku a duševní rovnováze. To spolu ostatně souvisí. Důkladný spánek je pro zdraví těla i duše velmi důležitý.

Posilte padající vlasy

Běžným problémem, který většinou častěji trápí muže než ženy, je předčasné vypadávání vlasů. Se šamponem na padající vlasy od tianDe můžete vypadávání zmírnit. Zvyšuje totiž průtok krve ve vlasové části, posiluje kořínky a modeluje poškozenou kutikulu vlasu. Obsahuje totiž zinek, extrakty z černuchy seté, rehmanie, ženšenu pravého, rdesna a koprníčku.

Vyzkoušejte přírodní parfémy

Pod značkou tianDe se vyrábí ženské, mužské i dětské parfémy. Mezi ženami je oblíbená například parfémovaná voda Green Fresh, která spojuje zimní vánek s vůní letních květin. Melodie, již vytváří, pohladí všechny vaše smysly.

U kosmetiky tianDe si můžete být jistí, že je šetrná k vašemu tělu, nezpůsobuje alergické reakce a při jejím užívání zaznamenáte rozdíl.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: