Je to už ve vzduchu!

Je to už ve vzduchu!

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Ovzduším poletují první pyly, víří se v něm prach a místy narazíme i na zvýšenou koncentraci oxidu uhličitého. Ti citlivější z nás už v něm cítí i slabý závan opravdového jara.

Bruslaři pomalu odkládají zimní výbavu a vytahují ze skříní in-liny, cyklisté oprašují boty s nášlapy, tenisté svoje rakety a motorkáři zase kožené oblečky a peníze na úrazové pojištění.

Naše nožky se pomalu zbavují zateplených, neforemných lyžařských kalhot a v krátkých sukních a střevíčkách se chystají odpovídat na otázku jara, co dělaly v zimě.

Společně se všemi zimními vrstvami bychom ale neměli odhazovat i zdravý rozum a nechat se příliš unést s prvním teplejším proudem vzduchu. Jaro může sice nastoupit takřka skokově, ale, jak praví klasik, rána bývají ještě chladná. Probouzející se přírodu bychom v případě přecenění mohli sledovat leda tak s obkladem na krku, nebo hůř, s vyvrtnutými či dokonce přelámanými končetinami bez vyhlídky na parádu jarní módní sezóny.

Když se nám přeci jen nějaká ta nemilá příhoda stane a následkem toho pak musíme řešit otoky, záněty a jejich hojení, je důležité nepropadat beznaději. Vezměme si z nehody poučení pro příště a na doporučení praktických lékařů vyzkoušejte enzymoterapii. K hojení je třeba aktivovat vlastní obranyschopnost organismu, a za to jsou v lidském těle zodpovědné enzymy. Pokud je tkáním dodáme ještě zvenčí, například pomocí volně dostupného léku Wobenzym, podpoříme mimo jiné i cirkulaci lymfy a krve. Lepší cirkulace lymfy a krve umožní výrazně zrychlit proces hojení a omezit otok i zánět na minimum. Enzymy navíc pomohou nejen imunitě při hojení, ale výrazně zkrátí dobu nutnou pro uzdravení v případě, že vás k tomu skolila i jarní viróza. Enzymy dokonce zvyšují účinnost antibiotik v případě bakteriologické infekce.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: