Už máte plavky na letošní léto? Je nejvyšší čas vyrazit na nákupy!

Už máte plavky na letošní léto? Je nejvyšší čas vyrazit na nákupy!

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Přestože zrovna možná řešíte tisíc věcí a na dovolenou zatím nemáte ani pomyšlení, nebylo by na škodu na chvíli vypnout a podstoupit terapii v podobě nákupu nových plavek na letošní letní sezonu. Že vám bohatě stačí ty, co máte z předešlých let? Omyl. Stejně jako další oblečení, i plavky podléhají módním trendům a my vám garantujeme, že o letošní rozmanité kolekce určitě nebude chtít přijít.

Co bude letos in?

Jaké trendy v plavkové módě ale tedy letos nejvíce poletí? „Letošní kolekce plavek jsou ve znamení kontrastů, a tak si můžeme vybírat například z jednoduchých elegantních plavek značky Chantelle, ale taktéž například z plavek inspirovaných ethno designem, které uvedla na trh francouzská značka Antigel a které své majitelky nádherně rozzáří. Mým osobním favoritem je však nová  kolekce Coconut Groove značky Aubade, která je známá především svými kolekcemi propracovaného luxusního prádla a stejnou filozofii uplatňuje i u plavek. Důkazem je právě zmiňovaná kolekce kombinující bílou a kontrastní tmavě modrou barvu. V nabídce máme jak plavky dvoudílné, tak plavky jednodílné, a tak si vybere většina náročných zákaznic,“ říká Štěpánka Kupcová z francouzského butiku Oxalis dessous, který se zaměřuje na prodej luxusního spodního prádla a plavek věhlasných francouzských značek.

Módním trendům však nepodléhají jen barvy a zdobení, ale taktéž střih plavek. „V současnosti zaznamenáváme vyšší poptávku po plavkových podprsenkách balkónového a trojúhelníkového střihu, které je u nás nyní možné sehnat výrazně zlevněné. Můj tip je například plavková podprsenka Aubade, která má velice elegantní jednobarevný design doplněný o krajkové zdobení, nebo plavková podprsenka Lise Charmel, u které je možné odepnout ramínka a dosáhnout tak perfektního opálení,“ doplňuje Kupcová.

Kam vyrazit na nákup plavek?

Kde ale můžete výše zmiňované plavky pořídit? Oxalis dessous kromě tří butiků v Praze provozuje i e-shop, kde je možné veškeré plavky online objednat. „Zakoupit plavky online je samozřejmě nejpohodlnější, pokud ale máte cestu do Prahy, vřele doporučuji navštívit jeden z našich butiků. Ty se nachází v Obchodním centru Chodov, v Paláci Adria či na Jungmannově náměstí. Kromě toho, že si tam mohou zákaznice vše vyzkoušet, tak je jim totiž k dispozici i proškolený personál, který jim dokáže poradit, jaké plavky vybrat a jak o ně pečovat tak, aby vydržely co nejdéle,“ dodává Štěpánka Kupcová.

Jak si plavky vybrat?

Jak již bylo zmíněno, koupě plavek online je sice pohodlná, avšak pro budoucí účely ne vždy ideální. „To jak se v plavkách cítíme určuje zejména to, jak nám sedí. Zda nás nikde neškrtí, nezařezávají se apod. Proto je více než žádoucí si plavky vyzkoušet, a to obzvláště, pokud kupujeme plavky od konkrétní značky poprvé. Když ji poté již máme odzkoušenou a víme, jak nám jednotlivé velikosti sedí, nic nám v  nákupu přes e-shop nebrání, ale v tom prvním případě bych opravdu raději volila cestu návštěvy kamenného obchodu. Při zkoušení je poté důležité udělat pár pohybů navíc a zjistit, zda plavky někde nepovylezou či neodhalí něco, co bychom odhalovat nechtěli. Důležité je také dát na první dojem a pokud se v plavkách cítíme dobře, je velmi pravděpodobné, že se v nich sami sobě i budeme líbit, a o to přece jde,“ uzavírá téma Štěpánka Kupcová za Oxalis dessous.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: