Stmívá se čím dál dříve. Máte připravená vhodná světla do auta?

Stmívá se čím dál dříve. Máte připravená vhodná světla do auta?

vloženo do: INSPIRACE, KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Deštivé jaro, zatažený podzim, zimní večery i výlety v horkých letních nocích. Bez kvalitních a dobře fungujících autožárovek to prostě nejde. A stejně tak bez alespoň bez jedné žárovky náhradní – jeden nikdy neví, kdy ta současná doslouží. Poradíme vám s výběrem vhodné žárovky do vašeho auta.

Kvalitní autožárovka by měla mít hlavně správnou velikost, dlouhou životnost, a především skvělou svítivost. Na e-shopu Autodoplňky-obchod.cz najdete žárovky přesně takových parametrů, v různých velikostech i variantách pro většinu aut na českých silnicích. Xenony, LED žárovky, úsporné žárovky či cenově výhodná balení po více kusech – stačí prozkoumat nabídku.

LED žárovky

LED autožárovky se od svých předchůdců liší především tím, jak nakládají s energií. Zatímco klasické autožárovky vydají většinu energie do tepla a jen přibližně 10 % na osvětlení, LED žárovky jsou na tom výrazně lépe. I když je jejich pořizovací cena o něco vyšší, není potřeba je tak často měnit. A co je nejdůležitější, skvěle svítí. V nabídce najdete široký výběr s nejrůznějšími druhy patic i barvou světla. Na e-shopu Autodoplňky-obchod.cz najdete i kousky se zabudovaným osvětlení CAN-BUS rezistorem. Ten zajistí, aby při výměně nedošlo k hlášení řídicí jednotky o prasklé žárovce.

Xenonové výbojky

Jízda v nízké viditelnosti se neobejde bez dostatečného. Právě kvalitní xenonová výbojka se postará o bezproblémovou jízdu i tou nejtemnější nocí. Její svítivost je totiž výrazné silnější než u standardních halogenů – až o 70 %. V nabídce najdete xenony různých typů patic pro většinu standardních aut na českých silnicích. Pokud není řečeno jinak, v balení se vždy nachází jedna žárovka – doporučujeme ale vždy měnit celý pár.

Servisní krabičky žárovek

Když se něco má porouchat, pro jistotu se většinou porouchá i to ostatní. U auta to navíc platí dvojnásob. Téměř všechny komplikace spojené se světly naštěstí vyřeší praktická servisní krabička. Vyhořelé žárovky ani prasklé pojistky už nebudou problém. Servisní box 12V žárovek najdete na Autodoplňky-obchod.cz v podobě elegantního kufříku pro univerzální použití. Připraveny jsou varianty pro rozdílné typy patic pro většinu aut na českých silnicích, na modely Škoda jsou dokonce v nabídce boxy speciální.

Couvací žárovka

Hlavní rozdíl oproti ostatním žárovkám je, že při couvání vozidla vydává varovný zvukový signál. K mání je univerzální couvací žárovka pro automobily s napájecím napětím 12 V a žárovkou zpětného světla s paticí BA15s.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: