Společensky nemilé onemocnění

Společensky nemilé onemocnění

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

„Víš, nezlob se, nepojedu, nejsem úplně v pořádku… Ne nic vážného, neboj… Ne nejsem nastydlá… Ne, kolo už je opravený ale fakt nejedu. Nebojím se, že to nezvládnu, jen… mám prostě zase nějakou mykózu a na vyjížďku na kole se fakt necítím.“

No to byla doba, ale konečně je to venku. Sdělit příteli, že máte rýmu je společensky mnohem jednodušší. Sdílet s dalšími, tím spíše že s novým přítelem, problémy s takto intimním onemocněním netoužíme a ač celkově mykóza není nijak paralyzující, vyjížďku na kole, na koni, první koupací výlet nebo jen procházku rozjitřenou přírodou si naplno neužijeme.

A přitom se těm nepříjemným potížím pod sukní dá tak snadno předejít!  Víme už totiž, že příčinou mykóz, tím spíše, že opakovaných, bývá oslabení lokální imunity ve vaginálních tkáních. Stačí zavčasu nasadit imunitně posilující enzymatickou léčbu a je nejen po trapném vysvětlování, ale hlavně po problému!

Pokud jste právě v průběhu onemocnění, pokračujte s léčbou antimykotiky dle instrukcí vašeho gynekologa a jako podpůrnou léčbu nasaďte ihned enzymoterapii na dobu 8-10-ti týdnů.

Díky unikátnímu složení enzymoterapeutického léku Wobenzym budou podpořeny a znovu obnoveny vaše původní přirozené imunitní reakce, které ochrání váš organismus před kvasinkovými infekcemi, které jsou takřka všudypřítomné. Nelze se jim, zejména v létě „koupacího“ typu, zcela vyhnout, ale posílením, v tomto případě zejména lokální imunity, se jejich výskytem nebudete zdaleka tolik nebo vůbec trápit.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: