Současné změny počasí dávají organismu zabrat, posílit imunitu může detoxikace organismu

Současné změny počasí dávají organismu zabrat, posílit imunitu může detoxikace organismu

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Detoxikace organismu není jen odpovědí na tělo zanesené toxiny, ale i na oslabenou imunitu, se kterou se nejčastěji setkáváme na podzim, na jaře a při prudkých změnách počasí, které nás trápí poslední týdny. Jakou metodu detoxikace zvolit?

Metoda C.I.C.

Metoda C.I.C. (controlled inner cleansing) neboli metoda řízené vnitřní očisty začíná tam, kde klasická medicína končí. Jedná se o metodu, která se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. To ostatně potvrzují i její výsledky, které pracují s tvrzením, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého dle této metody nemůže existovat, a tak je pro pozitivní výsledky metody C.I.C. důležité nalezené vlastního sebeocenění člověka. Přece jen řada nemocí vychází z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě svým okolím přijímán a oceňován.

Jak detoxikovat

Při detoxikaci metodou C.I.C. je třeba navštívit jednoho z osvědčených terapeutů, který pomocí EAM přístroje Salvia indikuje odezvu na toxickou zátěž organismu a dle toho určí vhodné preparáty Joalis a případnou další změnu životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně šest týdnů a po jejím skončení následuje kontrola efektu detoxikace a je navrhnut další postup. Obvykle je zapotřebí několik detoxikačních kúr v závislosti na době, po kterou lidé danou obtíží trpí. Samotné preparáty je možné zakoupit i bez předchozí konzultace s terapeutem, a to na e-shopu produktů Joalis. Je však třeba myslet na to, že terapeut disponuje odbornými znalostmi z oblasti anatomie a fyziologie a taktéž znalostmi principů metody C.I.C. Vhodné preparáty jsou tak vybrány na základě analýzy a detoxikační kúra je šitá na míru, bere v potaz zdravotní problémy a emocionální stres každého člověka.

Preparáty Joalis

Všechny preparáty je zároveň možné kombinovat s ostatní léčbou, jelikož se v podstatě jedná o nastartování přírodních samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin v těle přítomen, může k jeho vyloučení dojít během několika prvních dnů či týdnů kúry. Pokud toxin přítomen není, jednoduše nedochází ke spouštění imunitní odezvy. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních.

V čem může detoxikace pomoci

Na detoxikaci je třeba nahlížet jako na očistný ozdravný proces, během kterého se tělo zbavuje jednotlivých toxinů a imunitní systém je posilován natolik, aby si sám dokázal poradit s nejrůznějšími chorobami a neduhy. Imunitu však lze vhodně podpořit i správným a vyváženým jídelníčkem a přiměřenou a pravidelnou fyzickou aktivitou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: