Rady a tipy pro sychravé počasí

Rady a tipy pro sychravé počasí

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Když po opravdu horkém letním počasí přišlo ochlazení, byli jste možná rádi. Ale teď, když nastalo pravé podzimní počasí, které je neustále pochmurné, větrné a deštivé, začíná vám to ubírat energii a chybí vám sluníčko. Jak si i přes déšť užít den a dodat si energii vám poradíme v následujících řádcích.

Buďme za déšť vděční

Přesto, že vám pochmurné počasí ubírá energii a vy máte chuť spíše nadávat na celý svět než rozdávat úsměvy, měli byste si uvědomit, že chladné a deštivé počasí usnadňuje dýchání. Tělo i mozek se tak lépe prokysličuje a vy můžete snadněji přemýšlet.

Filmy, které zvednou náladu

Pokud máte chuť v deštivém počasí zalézt do peřin a nic nedělat, pusťte si k tomu alespoň film, který vám zvedne náladu a přivede na jiné myšlenky. A možná, že po zhlédnutí Zápisníku lásky budete mít déšť rádi. Romantická scéna dvojice líbající se v dešti vás dostane!

Kniha, svíčky, čaj

Další možností, jak si doma užívat, když je venku škaredě, je četba. Vezměte si oblíbenou knížku, uvařte si čaj, zapalte kolem sebe svíčky a užívejte si chvilku klidu. Číst můžete samozřejmě i časopisy. Anebo svíčky a čaj vezměte k filmu, ale o tom už jsme se bavili v minulém odstavci.

Relax

Relaxovat můžete například ve vaně. Vana plná horké vody s pěnou či aromatickým olejíčkem vaši mysl probudí a dodá dobrou náladu. Navíc se vám skvěle uvolní i napjaté svaly v těle a vy tak budete připraveni vydat se do říše snů. Uvidíte, že to půjde samo!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: