Půjčky na bázi finanční rezervy jsou nyní výhodnější než kdy jindy. Kde si půjčit, když musím?

Půjčky na bázi finanční rezervy jsou nyní výhodnější než kdy jindy. Kde si půjčit, když musím?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Každý se může někdy dostat do situace, kdy potřebuje vytrhnout trn z paty a vzít si půjčku. Ve své podstatě na tom není nic špatného. Na jedné straně jsou tu ti, kteří peníze půjčují, na straně druhé ti, kteří potřebují získat prostředky na pokrytí často neočekávaných výdajů. Důležité je vybrat si zodpovědně takového poskytovatele, který nabízí výhodné podmínky a kde se finanční injekce nezmění v noční můru.

Každá domácnost by měla mít vytvořené finanční rezervy pro případ neočekávaných výdajů, které není možné pokrýt z pravidelného měsíčního výdělku. Realita však ukazuje, že mnoho českých rodin žije takzvaně od výplaty k výplatě a rodinný rozpočet má tak našponovaný, že není možné uspořit žádné peníze navíc.

Někdy stačí jen málo a už tak napjatý rozpočet se kvůli neočekávané finanční potřebě ocitne v mínusu. Porouchané auto nebo pračka, nemoc nebo úraz žádající si nemalé léčebné výlohy, rozbitý počítač, na kterém pracují všichni členové rodiny… Podobné události bohužel nelze předvídat a je potřeba na ně reagovat ihned, jak nastanou. Jak si poradit v této situaci?

Finanční rezerva jako záchrana

Trendem posledních let se staly flexibilní půjčky. Fungují jako pomyslný měšec s finanční rezervou, která je vám kdykoliv v případě potřeby k dispozici. Na rozdíl od klasických mikropůjček nabízejí flexibilní nastavení výše splátek a doby splatnosti tak, abyste mohli kdykoli uhradit jednorázově celý dluh, nebo jen tu část dluhu, kterou jste schopni v daném měsíci splatit. Pokud tedy chcete splacené prostředky opakovaně čerpat a sami si určovat výši splátky i dobu splatnosti, je vhodné poohlédnout se po tomto finančním produktu.

Získání půjčky s Ferratum Credit je opravdu snadné

Řešení nedostatku financí pro pokrytí náhlých výdajů hledají mnozí v čerpání klasické mikropůjčky. Ty však svým fixním nastavením mnohdy nevychází vstříc této specifické finanční potřebě. Peníze sice získáte jednoduše a rychle, avšak dobu splatnosti je nutné zvolit dopředu už v momentě uzavření úvěrové smlouvy. Dopředu tedy máte napevno určeno, kdy a v jaké výši musíte provést pravidelnou úhradu části dluhu. To v situaci, kdy potřebujete vykrýt pouze dočasný výpadek peněz, není výhodné.

Proto společnost Ferratum Bank ukončila k 1. květnu letošního roku poskytování klasických mikropůjček a tím se oddělila od běžných a mnohdy drahých poskytovatelů mikropůjček. Tento krok umožnil snížit nákladovost stěžejního produktu Ferratum Credit až o dvě třetiny. Flexibilní půjčka Ferratum Credit na bázi revolvingu se díky tomu stala jednou z nejdostupnějších a nejlevnějších na trhu ve své kategorii.

Peníze na vašem účtu ve třech jednoduchých krocích

Ferratum Credit je dokonale flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Kdykoliv Ferratum Bank převede až 80 000 Kč na váš účet a jen na vás je, kdy a v kolika splátkách nám peníze vrátíte zpět. Můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo využít možnost libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Úroková sazba je nabídnuta každému klientovi individuálně na základě vnitřních kritérií banky a pohybuje se v rozmezí od 5,75 % do 11,99 % měsíčně. Podobné je to s minimální splátkou, která začíná na 6,5 % z čerpané částky.

Ferratum Credit je rychlý a snadný způsob, jak mít peníze k dispozici ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete. Stačí si zvolit částku, vyplnit online žádost a peníze máte na svém účtu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: