Připravte svoje obydlí na přicházející jaro. Poradíme vám, jak na to.

Připravte svoje obydlí na přicházející jaro. Poradíme vám, jak na to.

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Jaro je po letošním konci zimy, který byl obzvláště mrazivý, mnohými již nedočkavě vyhlíženo. A není divu. Spolu s podzimem je totiž toto roční období právě to nejbarevnější. Jak ale stylově vyladit interiér tak, abychom kousek jara vpustili i k nám domů?

Pastelové barvy mají zelenou

Jistě jste se i vy nejednou rozplývali nad kvetoucí přírodou, která na jaře hraje všemi barvami. A není divu. Tyto barvy dokáží navodit optimistickou a příjemnou náladu. Zároveň je možné je všelijak kombinovat a pokud si tyto barvy vpustíte domů, poměrně jednoduše vytvoříte pozitivní atmosféru. Do jarních barev je tedy vhodné ladit například bytový textil, a to zejména přehozy přes sedací soupravy, závěsy či povlečení. Volte veselé pastelové barvy anebo vsaďte na klasické odstíny bílé. Ty interiér provzdušní a prosvětlí.

Kusové koberce pomohou dotvořit celkový dojem v interiéru

Vyplatí se pořídit i kusové koberce, které pomohou vyladit celkovou atmosféru místnosti. Kusové koberce naleznete například na e-shopu  Koberce Trend, mezinárodně působícího obchodního řetězce, který na území České republiky působí od roku 1996. Navštívit samozřejmě lze i jednu z prodejen, kterých je šedesát tři. Společnost Koberce Trend se však kromě prodeje koberců zaměřuje i na prodej PVC, laminátových podlah, vinylu, travních koberců, podlahových lišt a nejrůznějších bytových doplňků. V obchodě jsou zároveň přítomni vyškolení odborní poradci se kterými lze zkonzultovat požadavky a přání. Pomohou Vám s vhodným výběrem, co se vzhledu i kvality týče. O pokládku podlahy se také postarají profesionálové.

Jak na jarní dekorace

Co se jarních dekorací týče, inspiraci hledejte v přírodě a vydejte se na procházku nasbírat potřebný materiál. Udělat lze například aranžmá z jarních květin, ale i z nejrůznějších větviček, svěžích zelených lístků, rozkvétajících kočiček jívy nebo z kroucené vrby. Zapomenout zároveň nelze ani na dekorace velikonoční, tyto svátky se totiž letos slaví již na přelomu března a dubna.

Nezapomeňte na jarní úklid

Svou roli v jarním ladění interiéru hraje i tolik nenáviděný jarní úklid. Zkuste se na něj však dívat pozitivně a patřičně si ho užít. I to totiž lze. Zapojte do něj celou rodinu a uvidíte, že jej za pomoci ostatních zvládnete během jednoho dne. Doporučujeme začít ložnicí, pokračovat obývacím pokojem a kuchyní a skončit v koupelně a na toaletě. Spolu s obvyklým gruntováním se zároveň zbavte i zimní výbavy a dejte letošní zimě nadobro sbohem.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: