Představení pro děti, která jim vykouzlí úsměv na tváři. Kam na ně?

Představení pro děti, která jim vykouzlí úsměv na tváři. Kam na ně?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Přestože se v červnu ještě chodí do školy, děti už mají přece jen o něco volnější rozvrh a předzvěst nadcházejících letních prázdnin si přímo žádá, abyste s nimi zamířili někam, kde se pobaví. Akcí pro děti je ovšem zejména v tomto období tolik, že je kolikrát těžké vybrat tu pravou. Pro všechny zoufalé rodiče a učitele máme ovšem dobrou zprávu. Známý projekt Fešák Píno, který milují všechny děti bez ohledu na věk, prošel zásadní změnou image, a tak se během června koná turné napříč Českou republikou, které má tuto zábavnou show představit a přiblížit jak dětem, tak dospělým.

O projektu

Fešáka Pína možná již dávno znáte jako neúnavného a stále dobře naladěného přítele všech malých i velkých dětí, který miluje smích a zábavu a kterého jste v minulosti mohli vidět za doprovodu své nejlepší kamarádky Bóni BON Bóni na nejrůznějších představeních. Tento projekt však prošel změnou image a nyní se o zábavu pro děti starají hned tři milovníci zábavy. Fešáka Pína a Bóňu BON Bóňu totiž doplnil Fofrmen, kterého představuje oblíbený herec a bavič Tomáš Kubát, kterého můžete znát například z rakovnického divadla nebo z několika internetových seriálů. Fofrmen je poté malý velký superhrdina, je neuvěřitelné rychlý a hbitý, a navíc je pánem času. Díky své masce umí být i neviditelný a jeho FOFR limča z něj dělá nepřemožitelného.

Co mohou ale rodiče, a především děti očekávat od této změny? „Naše představení zůstanou plná smíchu, zábavy, tance a úžasných efektů. Novým vizuálem se chceme přiblížit dnešním dětem a být jim kamarádem a průvodcem této rychle se měnící doby. Děti více roztančíme, zapojíme do představení a garantujeme, že budou nadšené. Představení jsme upravili hlavně z toho důvodu, abychom byli stejně jako dnešní děti moderní a mohli tak lépe naplnit jejich očekávání,“ říká představitel Fešáka Pína Josef Bača.

Nadcházející představení tak hledejte pod novým názvem Fešák & Friends a vězte, že se můžete těšit nejen na odpoledne plné smíchu, ale i na hudební a taneční vystoupení, na rozdávání sladkostí a dárků nebo i na světelné show a ohňostroje.

Kde můžete Fešáka a jeho partu v červnu zastihnout?

Přestože je již více než půlka června za námi, při troše štěstí ještě červnové turné stihnout můžete. Podrobný program naleznete na facebookových stránkách Fešáka & Friends. Chcete-li si poté o celé partě přečíst něco více či se toužíte podívat na videa z předešlých představeních, abyste měli jasnější představu o tom, jak taková show probíhá, neváhejte a navštivte webové stránky https://fesakpino.cz/.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: