Potěšte firemní zákazníky, zaměstnance nebo partnery originálně zabalenými dárky

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Obdarovat zaměstnance, dlouhodobé spolupracovníky či věrné zákazníky firmy drobnými dárkovými předměty je vhodný způsob, jak vyjádřit úctu a zároveň poděkovat za stálou přízeň. Takové gesto je nejen investicí do zkvalitnění stávajících pracovních vztahů a posílení je o přátelský rozměr, ale také motivací k jejich dalšímu pokračování do budoucna. Nemusí jít přitom o hodnotné veledary, potěší i drobnost v originálně provedeném balení.

Nečekané obdarování osob jakkoli významných ve vztahu k vaší firmě zapůsobí jako milé gesto a utuží stávající vazby. Takový milý počin má spíše symbolickou než materiální hodnotu. Mohou si ho proto dovolit i malé a střední podniky, jež nemohou vynakládat enormní finanční prostředky na nákup cenných darů. Mnohem lepší a efektivnější je zaměřit se na originální dárkový obal. Designově a stylově zabalený dárek či druh zboží je přeci to, co vás navenek prezentuje. Více než co vybrat za dárek se tedy vyplatí zaobírat se otázkou, jakou formou to provést.

Vyzkoušejte luxusní potištěné krabičky na cokoli

Pokud jste zrovna nevybrali kompletně zabalenou dárkovou sadu, jež vás zbavila starostí s balením, pravděpodobně budete muset usednout k internetu a najít rozměrově i graficky vhodné krabičky, papír nebo tašky. To si však žádá spoustu času a značné úsilí při prohledávání bezbřehých virtuálních vod. „Díky naší výrobní technologii jsme schopni vyrobit dárkovou krabici nebo jakýkoli jiný kartonový obal na míru, a to již od jednoho kusu. Speciálně pro firmy nabízíme spoustu různých dárkových a prezentačních řešení dle individuálních požadavků. Vy si zajistíte dárkové nebo reklamní předměty a my vám na ně vyrobíme originální designové přebaly,“ říká Helena Janáčová, vedoucí marketingu e-shopu Paketo.cz , předního českého výrobce obalových materiálů, vázacích a lepicích pásek a jiných prostředků. Vybrat si můžete z dostupné nabídky krabic, nebo si můžete zvolit vlastní grafiku a krabičky si nechat vyrobit a potisknout přímo na míru i co se týče rozměrů, materiálů a zpracování. „Pracujeme s vysoce kvalitním digitálním potiskem, který je srovnatelný s kvalitou fotografie,“ doplňuje Janáčová.

Tipy, co nadělit obchodním partnerům nebo zaměstnancům

Chcete-li obdarovat pro firmu významné osoby, lahodnými pochutinami a dobrým pitím nikdy nezklamete. Zapomeňte však na provařené cukrovinky z maloobchodních řetězců typu mořské plody. Vsaďte raději na kvalitní čokoládu z originálních výroben a butiků, kde tuto pochutinu prezentují na pomezí gastronomie a designového umění. Již tradičním tipem na dárek je dárkový koš s potravinami. Potěší muže i ženy všech věkových skupin. Navíc doby, kdy takové koše představovaly nouzové řešení bez fantazie, jsou dávno tytam. Dnes už se plní výběrovými potravinami a pečlivě se aranžují do promyšlených kompozic. Výběr potravin můžete podřídit chutím obdarovávaných, nebo je vybrat tematicky například podle vyhlášených národních kuchyní – italská, řecká, francouzská… Pokud se rozhodnete pro láhev kvalitního alkoholu, zakomponujte do dárkového balení i skleničku nebo cokoli dalšího, co darovanou láhev vhodně doprovodí, například pochutiny vhodné ke konzumaci společně s darovaným mokem. Stylový a do všech detailů promyšlený obal pozvedne obyčejný dárek na nevšední a dodá mu jedinečnou přidanou hodnotou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: