Na poli odvykání kouření sklízí biorezonance nevídané úspěchy

Na poli odvykání kouření sklízí biorezonance nevídané úspěchy

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

V Česku je podle odborníku 1,4 milionu kuřáků. Co do procenta kuřáků na počet obyvatel se tak řadíme mezi jedny z předních evropských zemí. Další statistiky ovšem uvádí, že až 7 z 10 kuřáků by si přálo přestat. Bez odborné pomoci však úspěchu dosáhnou pouhá 4 % lidí. Jaká odborná metoda je hitem posledních let a na kolik vás přijde?

Terapie biorezonance

Řeč je o biorezonanci, která je založena na práci s frekvencí nikotinu. Ta se v mnoha krajinách používá jako účinná metoda v kontextu doplňkové medicíny pro různé indikace od 70 let minulého století. Řadu let se úspěšně využívá také v terapii pro odvykání kouření. V České republice se této metodě věnuje biorezonanční ordinace Bionce a to již od roku 2011. Ordinace se nachází v Mánesově ulici v Praze a k terapii využívají moderní biorezonanční přístroj vyráběný v Německu BICOM OPTIMA. Celý průběh terapie je zcela bezbolestný. Přístroj totiž vysílá velmi jemné frekvence, které jsou pro člověka jen velmi těžko postřehnutelné.

 

Jak terapie probíhá?

Před samotnou terapií je vhodné alespoň jeden týden dodržovat pitný režim, co představuje alespoň 2 litry vody pokojové teploty. 6 hodin před terapií nedoporučujeme pít kávu a alkohol, aby se tělo před terapií nezatěžovalo dalšími toxiny a aby nedocházelo k dehydrataci organismu. Kouření se před terapií nijak redukovat nemusí. Před terapií je vhodné se najíst a dobře vyspat.

Po příchodu do ordinace Bionce jste vyzvání k vyplnění krátkého formuláře a následně si musíte zapálit vaši poslední cigaretu. K tomu mají v ordinaci vyhrazenou kuřáckou terasu a jedná se o důležitou součást terapie. Metoda využívá biorezonanční přístroj, který zaznamenává specifické frekvence z nedopalku Vaší cigarety, pomocí softwaru je upraví a upravené frekvence následně pomocí elektrod dotýkajících se těla dopravuje do těla. Takto obrácená frekvence nikotinu vyruší původní nikotinovou frekvenci v těle, což způsobí, že je eliminována nikotinová paměť. Díky tomu je tělo navráceno do stavu před závislostí.

Celé sezení trvá zhruba hodinu a klienti, kteří terapii podstoupili, z ordinace odcházejí odpočatí, což je taktéž následkem frekvencí. Ty totiž kromě eliminace nikotinové závislosti napomáhají snižovat stres a harmonizovat tělo.

Účinnost terapie výrazně zvyšuje omezení pití kávy a alkoholu po dobu jednoho týdne po absolvování terapie, dále dodržování pitného režimu, co představuje pití alespoň dvou litrů obyčejné vody denně.  Detoxikaci pomáhá zabezpečení dostatečného příjmu vitaminu C, ideálně v každodenní stravě a samozřejmě likvidace všech cigaret, zapalovačů a popelníků z domova nebo auta.

 

Jako kdybyste nikdy závislí nebyli

Po terapii je nastartována detoxikace uvolněného nikotinu a tělo se začíná čistit. I díky tomu tak klesá chuť na cigaretu a samovolně mizí abstinenční příznaky. Odvykání se tak stává jednoduché a příjemné. Tělo kuřáka v jeho snaze přestat kouřit podrží tím, že fyzicky cigaretu nepotřebuje.

Většina klientů dokáže proto přestat kouřit po jednom sezení, a pro ty, kteří po první terapii pociťují abstinenční příznaky, nebo chuť na cigaretu nabízí ordinace Bionce druhou terapii zcela zdarma. Je to motivace pro klienty, aby ve své snaze přestat kouřit nepřestávali a za své zdraví bojovali dál.

Dle statistik této metody až 80 % klientů po terapii uvádí, že mají pocit, jako kdyby nikdy v minulosti nekouřili.

Účinnost je tedy až 80%. Toto číslo je výsledkem jednak pilotní studie publikované ve věděckém časopise Forschende Komplementarmedizin, autori Pihtili A. a kol. (Forsch Komplementmed 2014;21:239–245), ale také naší téměř 10letou praxí a analýzou dat a zpětných vazeb od našich klientů.

 

Druhy terapií

V ordinaci Bionce jsou nabízeny celkem tři druhy terapií, které se liší zejména v míře podpory po absolvování terapie. Vy si tak můžete zvolit buď základní terapii, standardní či premium, která vás vyjde na necelé dva tisíce korun a jedná se o nejčastěji absolvovanou terapii. Záleží tak jen na vás, jak sebevědomí se cítíte a jak si věříte, že zvládnete první dny po absolvování terapie.

Biorezonance se v ordinaci Bionce využívá nejen pro odvykání klasické cigarety, ale také pro elektronické cigarety a doutníky.

Nejvíc lidí přestává kouřit v lednu, únoru a září, co naznačuje, že odvykání kouření si mnoho klientů dá jako dárek pod stromeček, novoroční předsevzetí nebo rozhodnutí po letní dovolené a prázdninách. I Vy tak můžete někoho obdarovat poukazem na biorezonanční terapii k odvykání kouření!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: