Pojišťovna našeho zdraví

Pojišťovna našeho zdraví

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Žádné „papírové“ připojištění nás před ničím nechrání. Klasické, ať už jakkoli vysoké pojistky, totiž od úrazu ani od virózy nepomohou. Řeší, jako ostatně i většina léčebných prostředků, teprve až následky rozličných zranění.

Pokud nejde potenciálnímu pacientovi v první řadě o peníze, je důležité, aby lpěl na prevenci před zraněním, nebo onemocněním. 

Kromě notoricky známých, a naopak chronicky nedodržovaných, zvyklostí jako je vyvážená strava bohatá na kvalitní bílkoviny, vitamíny a minerály, přiměřený pohyb mj. i na čerstvém povětří, otužování a relaxace včetně kvalitního spánku nebo odolná psychika. V neposlední řadě se nabízí s ještě jedno preventivní opatření. 

Je to příprava obranyschopnosti dodáním obdobných enzymů, jaké užívá pro nastartování vlastních imunitních procesů tělo samotné.

Lék Wobenzym obsahuje pečlivě vybranou a osvědčenou směs enzymů, díky nimž tělo zareaguje na případný problém (napadení viry, bakteriemi, úraz) ihned, takže viróza či infekce nepropukne, hojení se zkrátí a je bez komplikací.  Případně enzymoterapie průběh nemoci výrazně zeslábne a zkrátí. 

Chcete-li si tedy opravdu své zdraví takříkajíc pojistit, pořiďte si v lékárně pojistku s názvem enzymoterapeutický lék Wobenzym.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: