Plány na Silvestra je nutné spřádat již teď. Kam se na poslední den v roce vydat?

Plány na Silvestra je nutné spřádat již teď. Kam se na poslední den v roce vydat?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Možná jste se teprve vrátili z letní dovolené u moře a oslavy konce letošního roku vám mohou přijít vzdálené. Právě teď je však ta správná doba začít se o silvestrovské hrátky začít zajímat. Kapacity hotelů, horských chat a penzionů se nebezpečně plní a není vhodné zahálet. Nechcete-li tedy strávit poslední den roku 2017 u televizních obrazovek.

Silvestr 2017 v Dětenicích

Silvestrovské oslavy již tradičně pořádá i Zámecký resort Dětenice. Ten letos přišel s dvěma silvestrovskými balíčky, které lze rezervovat na webu resortu.

Prvním z nich je silvestrovský balíček Středověká krčma, který zahrnuje bohatý silvestrovský program „Šokující středověk“ se středověkou hudbou, šermířskou show, tanečnicemi, kejklíři, inkvizičním procesem, popravou oběšením, divokým medvědem, hadem a ohňovou show. Chybět nebude ani diskotéka, která začne od deseti hodin. Každý host navíc dostane přivítací přípitek v podobě medoviny a malou láhev sektu na půlnoční přípitek. K jídlu bude připravena pravá středověká žranice, kde najdou hosté studené předkrmy, saláty, široký výběr grilovaných a uzených mas, ovoce, zeleninu, domácí dezerty, omáčky a pečivo. Po půlnoci se navíc bude podávat čočka s domácím uzeným masem a samozřejmosti je i velkolepý ohňostroj v Zámeckém parku.

Balíčkem druhým jest Barokní zámek Dětenice. Ten zahrnuje halapartníky vítající hosty u brány, cestu osvícenou loučemi, trubače před zámkem, veškerý personál v dobových kostýmech, přivítací přípitek ve vstupní hale a DJe během celého večera. I zde bude probíhat speciální středověký program s tanečníky, žongléry, fakíry a kouzelníky a na návštěvníky bude čekat gala večeře formou bufetu v neomezeném množství. Každý host taktéž dostane malou láhev sektu na půlnoční přípitek.

Kde v Dětenicích přespat?

Přespat bude možné ve Středověkém hotelu či v hotelu Rustikal, který taktéž patří k dětenickému Zámeckému resortu. Středověký hotel navíc nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nově se může chlubit 68 stylově vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Cena pokoje zahrnuje i bohatou středověkou snídani a k dispozici je samozřejmě parkoviště. Dominantou hotelu je bezpochyby oheň v otevřeném krbu, který do hotelu vnáší tu pravou středověkou atmosféru. Návštěvníci si ve Středověkém hotelu mohou vybrat mezi tradičními a rytířskými pokoji. Ty tradiční se nachází v prvním patře, zatímco ty rytířské jsou v přízemí a nabízí veškerý komfort skloubený se středověkým vybavením.

Rezervaci ubytování však doporučujeme udělat co nejdříve. Místa se totiž nebezpečně rychle plní.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: