Plánujete koupi nemovitosti? Rozmyslete si, zda tento proces raději nesvěříte do rukou odborníků

Plánujete koupi nemovitosti? Rozmyslete si, zda tento proces raději nesvěříte do rukou odborníků

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Koupě nemovitosti je jedním z nejdůležitějším a finančně nejnáročnějších kroků v životě. Závisí na něm naše budoucnost a pro mnohé to znamená obětovat celoživotní úspory či se na drtivou většinu života zadlužit. Proto je na místě maximální obezřetnost a pečlivost, ať už při výběru konkrétní nemovitosti nebo při zkoumání smluvní dokumentace. A přestože vody internetu nabízí nespočet rad a tipů, jak při koupi nemovitosti nešlápnout vedle, během tak komplikovaného procesu se může stát ledacos. Jak si ale tedy můžete být jisti, že tuto transakci nic neohrozí? Obraťte se na profesionály, kteří mají svět realit v malíčku.

Odborníci na straně kupujícího

Své služby zájemcům o koupi nemovitosti nabízí i internetová realitní služba Bydlimesnadno.cz, která si dává za cíl usnadnit celý proces koupě nemovitosti od začátku až do konce a oproti tradičním realitním kancelářím hájí zájmy kupujícího, čímž vytváří přirozenou protiváhu realitním kancelářím. „Jsme si vědomi toho, jaké mají s realitními kancelářemi lidé zkušenosti, a proto je naším cílem klientům ukázat, že tento životní krok nemusí být zdlouhavý, náročný a složitý. Naopak, může být velmi jednoduchý, budou-li na své straně mít někoho, kdo je celým procesem bezpečně provede,“ vysvětluje hlavní filozofii této služby její spolumajitel Matěj Kunc.

Jak ale spolupráce s Bydlimesnadno.cz vlastně vypadá? Nejprve je nutné na webových stránkách vyplnit krátký formulář, který specifikuje, o jaký druh nemovitosti máte zájem. Přejete si byt či dům? Má se jednat o nemovitost investiční či rezidenční? A kde se má nacházet? Na tyto a pár dalších otázek je třeba v krátkém formuláři odpovědět, načež budete osloveni týmem z Bydlimesnadno.cz, se kterými se sejdete na osobní schůzce. „Na schůzce s klienty poté dále zjišťujeme, jakou mají o nemovitosti představu a zároveň jim i představíme, v čem všem jsme schopni jim pomoci. Nefungujeme totiž pouze jako dohled nad procesem koupě, ale jsme schopni zajistit i financování, rekonstrukci nemovitosti či finální nastěhování,“ dodává Kunc.

Poté pro vás Bydlimesnadno.cz začne vyhledávat nemovitosti ke koupi dle předem dohodnutých kritérií a ty jsou vám v pravidelných intervalech zasílány k posouzení. „Klientovi posíláme vždy minimálně pět nemovitostí, které splňují alespoň pět ze sedmi domluvených kritérií. Pokud si klient žádnou nevybere, jednoduše pokračujeme v hledání dále, dokud není vše dotaženo k oboustranné spokojenosti,“ upřesňuje proces vyhledávání Matěj Kunc. Odborníci z Bydlimesnadno.cz vás poté i doprovodí na osobní prohlídky, a to zejména z toho důvodu, aby mohl nemovitost posoudit zkušený specialista, který odhalí případné technické vady. „Analýzu technického stavu nemovitosti po prohlídce pro klienta zpracujeme a zašleme, aby měl jistotu, že při tak důležitém obchodu nekupuje předraženou a nekvalitní nemovitost. Náš doprovod na osobní prohlídky má ale i další důvod, a to je ochrana před nátlakem ze strany realitních makléřů. Ti jsou v této problematice velmi zkušení a často se stává, že využívají svých znalostí k tomu, aby dotlačili zájemce ke koupi, ať už je pro ně výhodná či nikoli,“ říká Kunc.

Vyberete-li si poté úspěšně nemovitost, Bydlimesnadno.cz pro vás zkontroluje smluvní dokumentaci a jak již bylo zmíněno, v případě potřeby pomůže i s projektem a rekonstrukcí či s financováním. „Snažíme se být co nejvíce flexibilní, abychom dodrželi naše zásady a byli pro klienta opravdovým přínosem. Umíme cokoli, co pomůže celý proces koupě nemovitosti zjednodušit a zkrátit,“ uzavírá Matěj Kunc za Bydlimesnadno.cz

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: