Nové bydlení bez rizika? S profesionální pomocí je to možné

Nové bydlení bez rizika? S profesionální pomocí je to možné

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pro mnoho z nás je koupě nemovitosti nejdůležitějším krokem v životě. Většinou na ni padnou veškeré úspory, a tak si nemůžeme dovolit šlápnout vedle. Možných rizik a nástrah je ale tolik, že je těžké se v nich zorientovat. Řešením je ovšem nepouštět se do tohoto procesu na vlastní pěst a svěřit se do rukou odborníků.

Nedůvěra v realitní kanceláře a makléře je však taktéž na místě. Ne každý makléř je zkušený, ne každá realitní kancelář je solidní a celý obchod je navíc motivován nemalou provizí. Kde máme tedy jistotu, že budou upřednostňovány naše zájmy, nikoli zájmy prodávajícího?

Tuto jistotu nabízí internetová realitní služba Bydlimesnadno.cz. Ta si klade za cíl změnit standardy realitního trhu a zlepšit zkušenost s procesem hledání nového bydlení. Jejich prioritami jsou jednoduchost, přehlednost a komplexnost, a tím vytvářejí přirozenou protiváhu realitním kancelářím. Na rozdíl od nich jsou totiž vždy na straně kupujícího, pro kterého chtějí zajistit jistotu a kvalitu.

Nemovitosti jsou vyhledávány přesně podle požadavků klienta a jelikož služba není vázána na jednu realitní kanceláře, je možné vycházet z nabídek celého trhu, a to i včetně těch neveřejných. Na prohlídku vybrané nemovitosti poté klienta vždy doprovází zkušený specialista, který ověří technický stav nemovitosti včetně stavu podlah, zdiva či rozvodů a následnou analýzu má pak zájemce o nemovitost plně k dispozici.

Samozřejmostí je také kontrola obsahu kupní smlouvy, rezervační smlouvy, kontrola věcných břemen, případně i smlouvy o úschově a klienti jsou tak chráněni před jakýmkoli nedostatkem nebo nevýhodným zněním. Nákup nemovitosti je tudíž zcela bezpečný a spolehlivý.

Služba nabízí tři balíčky služeb, a to standard, comfort a exclusive. Všechny z nich nabízejí již zmiňovanou prohlídku nemovitosti se specialistou a kontrolu smluv. Balíček comfort poté zahrnuje i zajištění financování a balíček exclusive kromě toho umožní zprostředkování rekonstrukce.

Pro nezávaznou poptávku stačí vyplnit formulář na webových stránkách Bydlimesnadno.cz s detaily poptávky a poté je domluvena osobní schůzka, kde je vytvořeno přesné zadání poptávky. Poté už jsou hledány nabídky z celého trhu, které jsou klientovi zasílány, dokud není nalezena nemovitost přesně podle našich požadavků a přání.

Kromě kompletní nestrannosti však klienti ocení zejména časovou úsporu. Vše totiž mají sice pod kontrolou, ale veškerou práci za ně odvedou odborníci, kteří se v této oblasti pohybují stejně lehce jako ryba ve vodě.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: