Neotřelé svatební obřady lákají stále více snoubenců, inspirujte se našimi tipy!

Neotřelé svatební obřady lákají stále více snoubenců, inspirujte se našimi tipy!

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Svatební den je jedním z nejdůležitějších milníků v našem životě. Provází jej měsíce příprav a plánování a pravděpodobně se shodneme na tom, že v mysli budoucích novomanželů má jít o den, na který se jen tak nezapomene. Jak toho však docílit? Připravili jsme pro vás několik neotřelých nápadů, jejichž realizace se navždy vryje do paměti všech přítomných.

Neobvyklé místo

Doba, kdy se obřad konával v místní radnici či přilehlém zámečku, je již dávno pryč. Nyní se můžete nechat oddat v zahradnictví, v lese, v botanické zahradě, v muzeu či dokonce na ochozu komína. Nic proti ničemu, záleží jen na kreativitě nevěsty a ženicha. Ve vodách internetu jsou dokonce k dispozici i svatební obřady v dole nebo v oblacích. V tomto případě navíc neplatí, že čím originálnější místo, tím dražší obřad. Dáváte-li přednost přírodní atmosféře, taková svatba na paloučku u lesa vyjde levněji než v obřadní síni. Pravdou ovšem zůstává, že ušetřené finance budete pravděpodobně muset investovat do dekorace a uzpůsobení vybraného místa.

Netradiční menu

Zejména v letních měsících je představa tradičního českého menu obsahujícího svíčkovou s pěti knedlíky absurdní. Pokud se nebojíte experimentovat, zvolte odlehčenou variantu svatební hostiny. K oblíbeným pokrmům patří drůbeží maso, ryby, grilovaná zelenina, ovocné dezerty a krémové polévky. Není od věci také myslet na stále se rozvíjející trend alternativního stravování a zařadit do jídelníčku takové potraviny, které uspokojí i chuťové pohárky přítomných vegetariánů a veganů. Doporučujeme nezanedbávat výslužku, kterou by měl být obdarován každý svatebčan. Krabičky na výslužku navíc můžete nechat vyrobit na míru. Krabičky na výslužku vám zrealizuje Paketo.cz – eshop a výrobce obalových materiálů, krabic a kartonových POS/POP produktů. Jsou schopni realizovat zakázku dle přání zákazníků již od malého množství kusu. Stačí si zvolit některý z jejich designů nebo si navrhnout vlastní.

Šaty

Dlouhé běloskvoucí šaty s několika spodničkami již dávno nejsou nutností. Trváte-li na světlé barvě, můžete volit všechny odstíny od slonové kosti až po champagne. Nemějte strach volit i extravagantnější modely či šaty krátké, ty jsou zajímavé a čím dál tím více moderní. Stále však platí, že nevěsta i ženich by k sobě měli ladit. Na následných fotografiích je také efektivní, má-li každý svatebčan jeden doplněk v předem udaném odstínu. S pozvánkami rozpošlete i malý lísteček s vámi vytouženým dress codem.

Hudba

Přestože je Mendelssohnův svatební pochod nestárnoucí klasikou, není třeba jej úzkostlivě oprašovat pokaždé, když jde nevěsta vstříc své zářné budoucnosti. Obavy, zda se hodí rozezvučet sál vaším oblíbeným hitem z dob puberty, hoďte za hlavy. Jde především o vás a váš svatební den.

Pozornost pro hosty

Kromě výše zmíněné výslužky můžete svatebčany překvapit i malou pozorností. Pro každého připravte například semínko čtyřlístku, které si hosté mohou doma sami vypěstovat. Semínka čtyřlístku zakoupíte v každém zahradnictví a navíc se jedná o roztomilé gesto, které každý ocení. Před samotným obřadem můžete také rozdávat obálky s nápisem „Na slzy štěstí“ obsahující papírový kapesníček, který uvítají zejména maminky a babičky.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: