Nejlepší vychytávky pro pejsky, které musíte mít

Nejlepší vychytávky pro pejsky, které musíte mít

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Psi patří mezi nedocenitelné společníky a ne nadarmo se říká, že jsou nejlepší přátelé člověka. Kterými doplňky mu zpestřit život a jak mu dopřát jen to nejlepší?

Chladící podložka

Nejen v parných dnes, ale při pokojové teplotě mohou huňatější pejsci trpět horkem. Pro tyto případy je ideálním pomocníkem chladící podložka. Na trhu jsou nejčastěji k dostání typy podložek, které jsou samochladící nebo takové, kde chladící efekt začíná až při kontaktu zvířete s podložkou.

Antistresový obleček

Majitelé plašších jedinců, kteří hůře snáší odloučení od svého pána, cestování či mají strach z cizích lidí, určitě ocení antistresové oblečky. Ty stimulují akupresurní body, imitují objetí a tím dokážou potlačit nežádoucí chování jako štěkot v nepřítomnosti pána, bázlivost, strach z cestování a samota.

Automatické krmítko

Stejně jako lidé, tak i psi by měli mít daný stravovací režim. Majitelé, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu, mohou využít automatických krmítek, které v sobě mají zabudovaný časovač. Většinou se jedná o misku, která je zčásti zakrytá a ukrývá v sobě větší množství krmiva, než kolik by měl pejsek na jednu porci spořádat. Páníček tak může pohodlně nastavit čas, kdy se zásobník otevře a pejskovi se jídlo doplní.

Voda pro psy

I psi musí dodržovat pravidelný pitný režim. Ale například voda z kohoutku není úplně nejvhodnější volba. Řešením je revoluční voda pro psy Fooky Water, která se prodává v praktické plastové láhvi doplněné o mističku. Najde tak své využití nejen doma, ale i na cestách. Voda je navíc obohacená o vápník a tím prospívá zdravému růstu kostí a šlach pejska.

GPS obojky

Sledovací obojky jsou vítaným pomocníkem pro každého, jemuž pejsek už někdy v životě utekl. Takový to totiž pravděpodobně zkusí znova. Pomocí těchto obojků je však lze bez problému lokalizovat a ani ten nejrychlejší běžec se neschová.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: