Nábytek na míru dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky

Nábytek na míru dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Při zařizování interiéru patří výběr nábytku mezi ty zábavnější povinnosti. Veškerá legrace ovšem končí, nenajdeme-li nábytek podle našich představ, či pokud je interiér natolik specifický, že do něj sériově vyráběný nábytek nepasuje. Tyhle potíže však lze eliminovat, vsadíme-li na nábytek vyrobený na zakázku.

Výhody nábytku na zakázku

Vybereme-li si kvalitní společnost, která se výrobou nábytku na míru již nějakou dobu zabývá, mezi nesporné výhody nábytku na zakázku patří kvalitní a precizní zpracování, delší životnost a možnost zvolení materiálu, barvy i provedení. Takto vyrobený nábytek však lze přizpůsobit i rozměrům bydlení, zohledňuje obyvatele domu a obecně se jedná o dobrou investici. Jeho pořizovací cena sice bývá o něco vyšší, na druhou stranu má však zákazník záruku, že nebude po pár letech muset nábytek kompletně měnit. Navíc, srovnáme-li společnosti vyrábějící kvalitní sériový nábytek se zakázkovou výrobou, rozdíl v ceně není až tak markantní. Cena je smluvní a finálně je vždy stanovena po konzultaci a návrhu realizace. „S předběžnou cenou seznámíme zákazníka již na první schůzce, která je zcela zdarma. Finální cenová nabídka je ale tvořena až poté, co prostory navštívíme a uděláme si o nich představu.“, vysvětluje Pavel Kružík, majitel PK Interiér, společnosti zabývající se návrhem a realizací interiérů.

Co vše lze vyrobit na míru

Na zakázku si můžeme nechat vyrobit prakticky vše, a to celé kuchyně, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, pracovny, nejrůznější dveře a schody, atypický nábytek či repliky. „Společně s návrhem interiéru se staráme i o kompletní realizaci včetně výmalby, výběru tapet, ušití záclon a závěsů. Interiér můžeme i osvětlit, vše záleží na přání klienta.“, dodává pan Kružík.

Jakou společnost vybrat

Co se týče výběru firmy, který nábytek na míru zrealizuje, je vhodné zaměřit se na menší rodinné firmy, které mají bohaté zkušenosti a osobitý přístup. Doporučit můžeme již zmiňovanou PK Interiér, jejichž prodejnu naleznete v 1. patře obchodního centra Spektrum v pražských Čestlicích. PK Interiér se zabývá návrhem, výrobou, realizací přes více než 20 let a mimo mnoha soukromých interiérů bylo pod vedením profesionálů této společnosti realizováno značné množství institucí. Zmínit můžeme sedací nábytek v kanceláři premiéra ČR, nábytek v rokycanské Komerční bance či sedací nábytek v Úřadu vlády ČR. Společnost je také známa výrobou svých ikonických křesel typu ušák, které jsou pro svůj jedinečný design a zdravotní podpěry v bederní části podporující správné sezení vyhledávány lidmi z širého okolí.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: