Máte už plány na Silvestra? Oslavte příchod nového roku stylově

Máte už plány na Silvestra? Oslavte příchod nového roku stylově

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Poslední den tohoto kalendářního roku je sice ještě několik týdnů vzdálen, ale chceme-li ho letos oslavit originálněji než loni, měli bychom pomalu, ale jistě začít kout pikle. Kde tedy tento Silvestr strávit?

Oslavu přicházejícího roku 2016 si pro návštěvníky připravil i zámecký resort Dětenice. Ten se nachází v obci Dětenice jen několik kilometrů od Mladé Boleslavi. Pro oslav chtivé hosty jsou letos připraveny hned dvě varianty, a to podle toho, zda stojíte spíše o bohapustou žranici nebo honosnou hostinu.

Ti, kteří dávají spíše přednos luxusu a pohodlí, uvítají honosnou hostinu o několika chodech v dětenickém barokním zámku.  Ten je od roku 2000, kdy byl rozsáhle rekonstruován, znovu otevřen veřejnosti a kromě unikátních nástěnných maleb al seco i al fresco se tu nachází sbírka zbraní Maltézských rytířů. Salonky jsou vybaveny dobovým nábytkem, křišťálovými a mosaznými lustry, vzácnými obrazy a převážně barokními obrazy.

Přítomní dobrodruzi však možná raději dají přednost žranici ve středověké krčmě, která je díky svému fantastickému menu a okouzlujícímu personálu vyhledávána lidmi z širého okolí. Jak je již zvykem, i 31. prosince zde bude speciální doprovodný program. A jestliže se zde za obyčejných okolností setkáte s kejklíři, šermíři, fakíry a žebráky, lze si jen domýšlet, co si pro vás personál krčmy připraví tentokrát. Jen si možná dejte pozor, abyste se díky bujarému veselí nerozhodli prodat manželku či ratolesti za kus steaku. Obsluha by na to totiž dost možná přistoupila.

Samozřejmostí je půlnoční ohňostroj v zámeckém parku a přípitek. Pokud do Dětenic budete vážit kus cesty a jste si jisti, že pár skleničkám neodoláte, zvažte raději nocleh v místním středověkém hotelu či hotelu Rustikal.

Silvestr může být večer jako každý jiny, ale také nemusí. Když zvolíte správné prostředí s přátelskou atmosférou a doprovod, se kterým chcete do roku 2016 vykročit společně, Silvestr může být večerem výjimečným a radostným.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: